Recenzje
www.e-almatur.pl. Najlepsze oferty obozów i kolonii dla dzieci na stronie www.e-almatur.pl .
czyszczenie okien na wysokości Lewi. Kompleksowe czyszczenie okien na wysokości Lewi . Zapraszamy
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w magisterce - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Józef Chełmoński. Interesujesz się polskim malarstwem? Chcesz zobaczyć, gdzie ostatnie lata swojego życia spędził Józef Chełmoński ? Zapraszamy na naszą stronę.

Wyszukaj stronę        

Lekarze





medycyna estetyczna otwock

medycyna estetyczna otwock
CENTRUM MEDYCZNE TW-Med ( TWMed ). Oferujemy szeroki zakres usług i badań np ginekolog, ortopeda, poradnia laktacyjna, USG Otwock. Znajdujemy się w ścisłym centrum miasta Otwock CENTRUM MEDYCZNE TW-Med ( TWMed ). Oferujemy szeroki zakres usług i badań np ginekolog, ortopeda, poradnia laktacyjna, USG Otwock. Znajdujemy się w ścisłym centrum miasta Otwock
http://www.tw-med.pl
Zgłoś nie działający link/spam

usg ciąży Tomaszów Mazowiecki

usg ciąży Tomaszów Mazowiecki
Prywatny gabinet lekarski w Tomaszowie Mazowieckim. Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu ginekologii i położnictwa, między innymi: Ginekologia: badania profilaktyczne; USG ginekologiczne (sonda przezbrzuszna i dopochwowa); diagnostyka i leczenie infekcji; antykoncepcja; badania cytologiczne i mikrobiologiczne; menopauza i hormonalna terapia zastępcza; USG piersi; leczenie nadżerek - koagulacja fotonowa w znieczuleniu. Położnictwo: leczenie niepłodności; prowadzenie ciąży; USG ciąży w tym USG doppler i 3D/4D; opieka około i poporodowa.
http://www.ginekologiatomaszow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Operacje Avicenna

Operacje Avicenna
Klinika Avicenna to jedna z bardziej renomowanych klinik kręgosłupa w Europie, o międzynarodowej marce. To miejsce jest integracją tradycji i nowoczesności, gdzie leczenie kręgosłupa odbywa się w specjalnym komforcie dla pacjentów. Dbamy o to, ażeby nasi klienci, którzy cierpią na ból pleców zdołali dostać poprawne leczenie kręgosłupa. Ból kręgosłupa jest wybitnie istotną uciążliwością, z jaką pacjenci mogą zgłaszać się właśnie do nas.
http://klinika-avicenna.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Stomatologia estetyczna Poznań

Stomatologia estetyczna Poznań
Szczególnie polecamy usługi w obszarze chirurgii stomatologicznej, a także w implantoprotetyce. W naszych gabinetach mają Państwo możliwość skorzystania również z usług, takich, jak: stomatologia estetyczna, endodoncja, a także w obszarze profilaktyki i protetyki. Dysponujemy dwoma gabinetami, które wyróżniają się przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych. Leczenie ma miejsce za pomocą bezpiecznego i nowoczesnego sprzętu, który znajduje się w klimatyzowanych pomieszczeniach. Jeśli cenią sobie Państwo doświadczenie i profesjonalną obsługę, a jednocześnie miłą i bezstresową atmosferę podczas leczenia to zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.
http://www.franaszek.com
Zgłoś nie działający link/spam







UrbiCMS 2008 - kontakt