Recenzje
urządzenie do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze urządzenie do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
pisanie prac mgr. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac mgr to błahostka.
pompy ciepła Łódź. Wymień stary piec gazowy lub węglowy na pompy ciepła Łódź . Nie pożałujesz, a inwestycja zwróci się szybciej niż myślisz.
organizacja urodzin dla dzieci kraków. Profesjonalna organizacja urodzin dla dzieci kraków . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Logopeda dla dorosłych Łódź

Logopeda dla dorosłych Łódź
Dużo wad wymowy daje się wykluczyć przez regularną ilość ćwiczeń. W tym celu wymagana jest jednakże współpraca rodziców i terapeuty mowy. Logopeda w czasie oceny stwierdza prawidłowość wymowy lub jej nieprawidłowości (jąkanie, opóźniony rozwój mowy, itp). Na tej podstawie rekomenduje poprawne treningi logopedyczne. Aby rehabilitacja logopedyczna odniosła zalecany skutek należy udać się do zawodowego gabinetu logopedycznego, gdzie kompetentny terapeuta logopeda pomoże rozwiązać problemy związane z jąkaniem czy innymi defektami wymowy.
http://www.gabinet.wojczyk.org/
Zgłoś nie działający link/spam

Otolaryngolog Bydgoszcz

Otolaryngolog Bydgoszcz
Zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości, jakich możemy życzyć sobie i innym. Warto więc je powierzyć opiece lekarzy-profesjonalistów z dużym doświadczeniem zawodowym. Fontes-med to nowoczesna, wielospecjalistyczna przychodnia w Bydgoszczy. Pomoc pacjentom niesie tu wysoko wykwalifikowany personel złożony ze specjalistów w wielu dziedzinach medycznych – od pediatrii po chirurgię naczyniową. Mamy do dyspozycji jedyny w Bydgoszczy laser wysokoenergetyczny, niezastąpiony podczas leczenia kontuzji i choroby zwyrodnieniowej stawów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://www.fontesmed.pl/laryngolog-audiolog-foniatra-bydgoszcz
Zgłoś nie działający link/spam

lekarz sportowy Łódź

lekarz sportowy Łódź
Kardiosport - dr n. med Zbigniew Krenc. Medycyna sportowa jest interdyscyplinarną dziedziną wiedzy lekarskiej zajmującą się osobami, w których życiu istotną rolę odgrywa aktywność fizyczna. Głównym jej celem jest ochrona zdrowia osób aktywnych ruchowo, w szczególności sportowców, co jest realizowane poprzez działania profilaktyczne, edukacyjne oraz leczniczo-rehabilitacyjne. Ocena stanu zdrowia sportowców dokonywana jest w czasie badań wstępnych (kwalifikujących do uprawiania sportu)
http://www.kardiosport.pl
Zgłoś nie działający link/spam

www.asklepios.pl

www.asklepios.pl
Asklepios to cała sieć szpitali, znajdują się one w takich miastach jak na przykład Rzeszów czy Sędziszów. Asklepios oferuje usługi ginekologiczne czy przeprowadzanie badań USG. W Asklepios pracują niezwykle doświadczeni lekarze mający długi staż w swojej specjalności. ISO 9001 to jeden z certyfikatów jakie posiada szpital Asklepios.
http://www.asklepios.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt