Recenzje
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
malarstwo Olszanska. Wspaniałe, nietuzinkowe obrazy oferuje malarstwo Olszanska .

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Opieka medyczna dla firm

Opieka medyczna dla firm
Usługa lecznictwa Optus oferuje pomoc tym doświadczonym ośrodkom medycznym, z jakimi spisano kontrakt - a jest takich nad wyraz wiele. Pozwala to na dotarcie do fachowej usługi medycznej, odwiedziny domowe, zakupienie pomocy medycznych, takich jak aparaty ortodontyczne lub okulary lecznicze. Co więcej uskuteczniamy takie badania, jak np. badania laboratoryjne albo hospitalizacja. Świadczymy wizyty lekarzy w wielu miejscowościach na terenie kraju, jak chociażby w Łodzi czy Bydgoszczy oraz wielu innych. Serdecznie zachęcamy. Poznaj się z naszą opieką medyczną.
http://www.optus.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Endokrynolog Bydgoszcz

Endokrynolog Bydgoszcz
Często mówi się, że o zdrowie należy nieustannie dbać, bo ma się je tylko jedno. Wielospecjalistyczne, nowoczesne centrum medyczne w Bydgoszczy Fontes-med zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel, w skład którego wchodzą lekarze o wielu profilach wykształcenia – od pediatrii po chirurgię naczyniową. Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszej strony internetowej.
http://www.fontesmed.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Dr Kusowska - specjalista diabetolog

Dr Kusowska - specjalista diabetolog
Sprawdzona dieta cukrzycowa, dieta na nadciśnienie, dieta po zawale, a także dieta odchudzająca dla osób z problemami przemiany materii i nadwagi. Leczenie w oparciu o skuteczną i przebadaną przez specjalistów metodę Metabolic Balance. Opieka medyczna nad pacjentami z chorobami serca i układu krążenia: po zawale serca, po udarze mózgu, przy nadciśnieniu tętniczym, a także profilaktyka i leczenie profilaktyczne chorób serca i układu krążenia.
http://www.kusowska.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Alergolog Bydgoszcz

Alergolog Bydgoszcz
Zdrowie jest jedną z najważniejszych wartości, jakich możemy życzyć sobie i innym. Warto więc je powierzyć opiece lekarzy-profesjonalistów z dużym doświadczeniem zawodowym. Fontes-med to nowoczesna, wielospecjalistyczna przychodnia w Bydgoszczy. Pomoc pacjentom niesie tu wysoko wykwalifikowany personel złożony ze specjalistów w wielu dziedzinach medycznych – od pediatrii po chirurgię naczyniową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
http://www.fontesmed.pl/uslugi
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt