Recenzje
Busy Polska-Dania. Profesjonalne przewozy z busami: Busy Polska-Dania - WOMA BUS
http://www.lewi-polska.pl/. Sklep http://www.lewi-polska.pl/ oferuje profesjonalny sprzęt do mycia okien.

Wyszukaj stronę        

Lekarze

RENESANSOWA - psycholog, dietetyk, urolog

RENESANSOWA - psycholog, dietetyk, urolog
Klinika Renesansowa to szeroki wachlarz usług medycznych i stomatologicznych, nowoczesny sprzęt, wysoki poziom usług oraz życzliwe i rzetelne podejście do pacjenta. U nas skorzystacie Państwo z usług: Stomatologa, Ginekologa, USG, Labolatoriów, Biopsji, Chirurga, diagnozy chorób tarczycy, Dermatologa, Laryngologa, Neurochirurga, Neurologa, Okulisty, Ortopedy, Pulmonologa, Urologa, Internisty, Kardiologa, Dietetyka, Psychologa, Szczepień, Medycyny Pracy. Szczegóły: www.klinikarenesansowa.pl Zapraszamy.
http://klinikarenesansowa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

psychoterapia Szczecin

psychoterapia Szczecin
Jestem lekarzem, od ok. 9 lat praktykuję jako psychoterapeuta. Pracowałem na oddziale dziennym Centrum Psychiatrycznego "Żołnierska" w Szczecinie, a obecnie pracuję w poradniach zdrowia psychicznego w Stargardzie Szczecińskim i w Goleniowie. Przez cały czas prowadzę także praktykę prywatną, do której niniejszym serdecznie zapraszam. Prowadzę psychoterapię w nurcie psychodynamicznym. Jest to metoda oparta na podstawowych założeniach psychoanalizy tj. uznająca kluczową rolę nieuświadomionych zjawisk psychicznych (uczuć, impulsów, fantazji itp.) zarówno w kształtowaniu różnych form, jakie przyjmuje funkcjonowanie psychiczne człowieka na codzień, jak i w powstawaniu zaburzeń psychicznych.
http://www.psychoterapeuci.szczecin.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kardiologia Warszawa

Kardiologia Warszawa
Oferujemy konsultacje lekarza kardiologa i internisty w Warszawie, którzy także realizują wizyty domowe. W przychodni kardiologicznej przyjmuje także kardiolog dziecięcy, który wykonuje echo serca dziecka. Bez skierowania zapisujemy do placówki warszawskiej na badania echo serca, ekg spoczynkowe oraz badanie holtera. W laboratorium przeprowadzamy rożnego rodzaju badania krwi z wynikami następnego dnia. Oferujemy całodobową opiekę kardiologiczną polegająca na wysyłaniu ekg przez telefon z domu i konsultacjach z lekarzem 24h/365 dni w roku.
http://www.kardiofon.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Terapia si Warszawa

Terapia si Warszawa
Założycielem niniejszego serwisu online jest Prywatna Poradnia Pedagogiczna LOGOPEDICA, której siedziba znajduje się w stolicy przy ulicy Słowackiego 27/33. Zespół kompetentnych reedukatorów oraz neurologopedów prowadzi terapie dysfunkcji zarówno dzieci, nastolatków, jak i ludzi dorosłych. Obszerny zakres świadczeń zawiera między innymi: terapię dysleksji, dysgrafii, dysortografii, zajęcia z higieny i emisji głosu, terapię mowy osób jąkających się. Poradnia czynna jest przez sześć dni w tygodniu. Zalecany jest uprzedni kontakt telefoniczny.
http://www.logopedica.com.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt