Recenzje
Pisanie Referatów. Pisanie Referatów o różnej tematyce. Sprawdź
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.
praca magisterska wzory. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska wzory i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Weterynarz Kowal

Weterynarz Kowal
Zapraszamy do nas od poniedziałku do piątku 8:00-15:00, w soboty 8:00-13:00 lub poza godzinami przyjęć po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
http://weterynariakowal.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Okulista Pruszków

Okulista Pruszków
Zatrudniamy najwyższej klasy lekarzy spośród wielorakich dziedzin medycyny, otwartych na nowe wyzwania, ochoczo służących wiedzą oraz doświadczeniem. Zatrudniany przez naszą poradnię np.: chirurg w Pruszkowie cieszy się nieposzlakowaną opinią doświadczonego lekarza specjalisty, podobnie jak okuliści, czy też kardiolog, nie wspominając wielu innych doskonałych medyków różnych innych dziedzin medycyny.
http://www.mazoviamedical.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psycholog Kraków

Psycholog Kraków
Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam Studium Treningu Interpersonalnego, posiadam praktykę trenerską w pracy z grupami młodzieżowymi. Ukończyłam czteroletnie akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne szkolenie terapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
http://www.rkozak-psycholog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psycholog Rzeszów

Psycholog Rzeszów
Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Psychologia Stosowana. Ukończyłam tam dwa moduły specjalizacyjne- neuropsychiatryczny oraz sądowy. Obecnie pracuję na Oddziale Dziennym Psychiatrycznymw NZOZ Pro-Vita w Krakowie,jako młodszy asystent. Prowadzę zajęcia terapeutyczne, warsztaty interpersonalne oraz konsultacje indywidualne. Zajmuję się również poradnictwem psychologicznym oraz psychoterapią, a także diagnostyką kliniczną i opiniowaniem przy tymże PZP. Prowadzę konsultacje i psychoterapię w poradni seksuologicznej. Moja praca poddawana jest systematycznej superwizji.
http://psycholog-rzeszow.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ginekolog Myślenice

Ginekolog Myślenice
Zapraszam na stronę internetową i do ewentualnego umówienia się na wizytę w specjalnie przygotowanym gabinecie ginekologa. Doktor Wojciech Kowalski jest specjalistą po Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i potrafi jako specjalista Ginekologii-Położnictwa przeprowadzić stosowny wywiad oraz doradzić i wykonać badania, ultrasonograficzne USG zarówno 3D dzięki, któremu dowie się Pani o stanie zdrowia swojego dziecka, pozna płeć, jak i 4D gdzie wchodzi najnowsza technologia Która daje możliwość podglądu płodu na żywo. Dla tych oraz czysto merytorycznych przy metodzie antykoncepcji hormonalnej warto skontaktować się z lekarzem.
http://www.ginekologmyslenice.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt