Recenzje
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .
Praca Licencjacka za Grosze. Praca Licencjacka za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Weterynarz Kowal

Weterynarz Kowal
Zapraszamy do nas od poniedziałku do piątku 8:00-15:00, w soboty 8:00-13:00 lub poza godzinami przyjęć po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
http://weterynariakowal.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Okulista Pruszków

Okulista Pruszków
Zatrudniamy najwyższej klasy lekarzy spośród wielorakich dziedzin medycyny, otwartych na nowe wyzwania, ochoczo służących wiedzą oraz doświadczeniem. Zatrudniany przez naszą poradnię np.: chirurg w Pruszkowie cieszy się nieposzlakowaną opinią doświadczonego lekarza specjalisty, podobnie jak okuliści, czy też kardiolog, nie wspominając wielu innych doskonałych medyków różnych innych dziedzin medycyny.
http://www.mazoviamedical.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psycholog Kraków

Psycholog Kraków
Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam Studium Treningu Interpersonalnego, posiadam praktykę trenerską w pracy z grupami młodzieżowymi. Ukończyłam czteroletnie akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne szkolenie terapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
http://www.rkozak-psycholog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Psycholog Rzeszów

Psycholog Rzeszów
Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Psychologia Stosowana. Ukończyłam tam dwa moduły specjalizacyjne- neuropsychiatryczny oraz sądowy. Obecnie pracuję na Oddziale Dziennym Psychiatrycznymw NZOZ Pro-Vita w Krakowie,jako młodszy asystent. Prowadzę zajęcia terapeutyczne, warsztaty interpersonalne oraz konsultacje indywidualne. Zajmuję się również poradnictwem psychologicznym oraz psychoterapią, a także diagnostyką kliniczną i opiniowaniem przy tymże PZP. Prowadzę konsultacje i psychoterapię w poradni seksuologicznej. Moja praca poddawana jest systematycznej superwizji.
http://psycholog-rzeszow.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ginekolog Myślenice

Ginekolog Myślenice
Zapraszam na stronę internetową i do ewentualnego umówienia się na wizytę w specjalnie przygotowanym gabinecie ginekologa. Doktor Wojciech Kowalski jest specjalistą po Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i potrafi jako specjalista Ginekologii-Położnictwa przeprowadzić stosowny wywiad oraz doradzić i wykonać badania, ultrasonograficzne USG zarówno 3D dzięki, któremu dowie się Pani o stanie zdrowia swojego dziecka, pozna płeć, jak i 4D gdzie wchodzi najnowsza technologia Która daje możliwość podglądu płodu na żywo. Dla tych oraz czysto merytorycznych przy metodzie antykoncepcji hormonalnej warto skontaktować się z lekarzem.
http://www.ginekologmyslenice.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt