Recenzje
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
e-almatur.pl. e-almatur.pl to biuro turystyczne z myślą o najmłodszych.
prezentacje maturalne ogłoszenia. Przeglądasz strony www, aby znaleźć prezentacje maturalne ogłoszenia . Nie trać czasu, lepiej odwiedź naszą stronę. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Laryngolog Warszawa

Laryngolog Warszawa
Witryna internetowa gabinetu laryngologicznego dr n. med. Doroty Kapiszewskiej-Dzedzej. Obszar usług zawiera konsultacje laryngologiczne dla dorosłych jakrównież małych dzieci. Doktor specjalizuje się w leczeniu zaburzeń drożności nosa, zapalenia zatok i innych dolegliwości laryngologicznych. W obrębie praktyki lekarskiej prowadzone są zabiegi: klasyczne i endoskopowe , operacje nosa, zatok i inne. Na stronie odnajdziemy szczegółowe informacje tyczące się terminów i miejsc konsultacji lekarza laryngologa.
http://kapiszewska.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Usuwanie Żylaków

Usuwanie Żylaków
Gabinet lekarski doktora nauk medycznych Jacka Kosteckiego świadczy usługi medyczne z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, jak też wykonuje badania specjalistyczne: USG, fotopletyzmografia, kapilaroskopia. W obręb oferowanych usług wchodzą także: - leczenie żylaków: usuwanie żylaków laserem, ostrzykiwanie, operacyjne wycinanie żylaków - leczenie zmian miażdżycowych - laserowe zabiegi kosmetyczne Poradnia świadczy usługi w rejonie Aglomeracji Katowickiej. Doktor przyjmuje pacjentów w Tychy, Katowice oraz ? kilka razy w miesiącu w Bielsku
http://www.leczeniezylakow.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sempercare

Sempercare
Proponujemy bardzo korzystne zasady współpracy w zakresie dystrybucji rękawic z gumy. Zachęcamy do zapoznania się z produktami z serii Sempercare. Posiadamy duży wybór rękawic wykonanych z naturalnego i sztucznego lateksu. Znakomicie sprawdzają się jako rękawice diagnostyczne. W naszej ofercie mieszczą się rękawice bezpudrowe i lekko pudrowane. Gwarantujemy obszerny wachlarz produktów występujących w bardzo atrakcyjnych cenach. Rozprowadzamy wyroby pochodzące od znanej i poważanej austriackiej firmy.
http://www.semper.info.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Psychoterapeuta Poznań

Psychoterapeuta Poznań
Ewa Stasiewska jest wykwalifikowanym psychoterapeutą Gestalt w Poznaniu. Istotę terapii Gestalt stanowi rozbudowywanie świadomości odczuć, oczekiwań i tego, co dzieje się w ciele pacjenta. Terapeuta Gestalt nie udziela rad, ale pomaga klientowi w odnalezieniu indywidualnego sposobu na życie. W gabinecie praktykują ponadto psychiatra, pedagog specjalny i muzykoterapeuta oraz psycholog dziecięcy. Wszyscy eksperci zapewniają klientom profesjonalną pomoc oraz troskliwą opiekę. Więcej informacji na stronie www.gabinetpsychoterapii.info.
http://www.gabinetpsychoterapii.info
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt