Recenzje
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.
Strony internetowe Poznań. Strony internetowe Poznań
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Logopeda Warszawa

Logopeda Warszawa
Gabinet Wczesnej Interwencji Terapeutycznej angażuje szereg ekspertów, którzy wspomogą swoich podopiecznych w walce z napływającymi problemami. Swoje usługi oferuje tutaj logopeda oraz psycholog, wspierani przez metodę Tomatisa. Gabinet znajduje się w Warszawie, przy ulicy Hafciarskiej 7. Klientami placówki są zarówno dzieci, jak i dorośli. Każdy czasami zmaga się z przeciwnościami, które nie chcą odejść. Warto wtedy nie forsować siebie i swojego organizmu, ale skorzystać z rady specjalistów.
http://www.logopeda-warszawa.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Centrum medyczne Wrocław

Centrum medyczne Wrocław
Na omawianej domenie internetowej opublikowana została oferta działającej na obszarze Wrocławia oraz Oleśnicy Grupy Aktywnego Centrum Zdrowia, która każdemu pacjentowi zapewnia szeroki wybór usług medycznych. Znajdują się wśród nich na przykład: badania diagnostyczne, transport sanitarny, poradnie lekarzy specjalistów. Kompetentny, wykwalifikowany personel trudni się takimi dziedzinami, jak: diabetologia, kardiologia, onkologia. Zaletą promowanych centrów medycznych jest nie tylko wszechstronna opieka, ale również profesjonalna aparatura.
http://www.acz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna
Chirurgia plastyczna to podstawowy przedmiot działań naszej kliniki. Proponujemy Państwu wiele rozmaitych operacji plastycznych. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt medyczny pochodzący od popularnych i cenionych producentów. Euroklinika ma świetnie zaopatrzone sale zabiegowe, które spełniają najwyższe standardy. Wykonujemy operacje korekcyjne nosa, podnoszenie piersi, lifting twarzy itd. Ogromnym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się różnego rodzaju zabiegi odchudzające, w tym odsysanie tłuszczu. Zapewniamy profesjonalizm oraz bezpieczeństwo robionych zabiegów.
http://www.euroklinika.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Integracja sensoryczna Poznań

Integracja sensoryczna Poznań
Na rekomendowanej stronie www opublikowano usługi znajdującego się w Poznaniu Centrum Uśmiechu Dziecka Montessori, którego twórczynią jest Ewa Nikołajew – Wieczorowska. Promowany ośrodek ma szeroką ofertę lekcji dla dzieci w trzech przedziałach wiekowych. Na szczycie listy znajdują się integracyjne zajęcia metodą Marii Montessori oraz terapie integracji sensorycznej. Maluchy otrzymują tu profesjonalne wsparcie zarówno logopedy, jak i psychologa lub rehabilitanta. Atrakcyjną opcję stanowią masaże klasyczne oraz gorącymi kamieniami.
http://www.centrummontessori.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt