Recenzje
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.

Wyszukaj stronę        

Lekarze

USG Warszawa

USG Warszawa
Centrum Zdrowia Kobiet jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej, które rozpoczęło swoją działalność w 2009 roku. Powstanie Przychodni to odpowiedź na rosnące potrzeby pacjentek w zakresie leczenia chorób kobiecych, prowadzenia ciąży oraz profilaktyki dla zdrowia w szeroko pojętym zakresie.
http://centrumzdrowiakobiet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ortopeda Kraków

Ortopeda Kraków
Chirurg zajmuje się rehabilitacją schorzeń kręgosłupa. Przystąp do grupy pacjentów, którzy już nie mają trudności z bólem krzyży. Pozbądź się bólu pleców z naszą przychodnią osiągniesz to ekspresowo i profesjonalnymi metodami! Ortopeda - Poczuj ulgę dla Twoich pleców! Nowoczesne metody rehabilitacji, szansa operacyjnego wyleczenia kręgosłupa. Zwalcz ból krzyży!
http://chirurg-kregoslupa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

szczepionka przeciw pneumokokom

szczepionka przeciw pneumokokom
PneumokokiUDoroslych.pl to serwis porządkujący oraz propagujący wiedzę nt. szczepienia przeciw pneumokokom dla dorosłych. Pneumokok to bakteria, która powoduje groźne dla życia oraz zdrowia choroby i zakażenia. Zbadano ponad 90 typów serologicznych pneumokoków, spośród których 23 odpowiada za około 90% inwazyjnych zakażeń pneumokokowych o ciężkim przebiegu. Na rynku dostępne są szczepionki przeciw pneumokokom, które dają możliwość nie bycia biernym wobec zagrożeniu. Zapraszamy do lektury ciekawych tekstów naszego serwisu i poszerzania swojej wiedzy o ochronie zdrowia.
http://pneumokokiudoroslych.pl
Zgłoś nie działający link/spam

CM MEDICOS Chirurgia plastyczna

CM MEDICOS Chirurgia plastyczna
Centrum Medyczne MEDICOS jest firmą, która działa na rynku lubelskim od 1998 roku. Jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICOS świadczymy usługi medyczne w zakresie chirurgii oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej. Chirurgia plastyczna w naszym centrum medycznym jest niezwykle rozwinięta, wykonują ją najlepsi specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie. Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna wykonywana przez specjalistów wywodzących się z renomowanych ośrodków Warszawy i Polanicy, którzy oferują prywatnie, szeroką gamę zabiegów korekcyjnych i kosmetycznych. W naszym zakresie znajduje się także chirurgia dziecięca, oraz operacje zaćmy lublin. Zapraszamy!
http://www.cmmedicos.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt