Recenzje
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
olszanska.pl. Pracownia olszanska.pl oferuje piękną i niepowtarzalną biżuterię artystyczną. Zapraszamy do zapoznania się z pracami.

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Dentysta Poznań

Dentysta Poznań
Zespół świetnych stomatologów oferuje pełen zakres usług osobom dorosłym i dzieciom. Gabinet STOM-MED w Poznaniu (ul. Kosińskiego 29) jest komfortowy dla pacjentów. Personel ma indywidualne podejście do każdego przypadku, gwarantując pacjentowi najkorzystniejsze wyjście. Wyjątkową uwagę poświęca się dzieciom, zaniechając użycia wiertarki na rzecz piaskarki i preparatów żelowych. W usłudze nowoczesna protetyka i stomatologia estetyczna.
http://www.stom-med.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Densytometria

Densytometria
Lubelskie Centrum Diagnostyczne służy pomocą każdemu, kto żąda rzetelnej i fachowej diagnozy oraz leczenia z zakresu chorób metabolicznych kości. Lubelskie Centrum Diagnostyczne jest prywatną firmą, która oferuje także badania kliniczne w zakresie osteoporozy a także chorób wewnętrzych i neurologii. Nasz wyspecjalizowany personel korzysta z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego dzięki temu mogą być państwo pewni najwyższej jakości naszych usług.
http://www.lubelskiecentrumdiagnostyczne.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Przychodnia Polmed - opieka medyczna

Przychodnia Polmed - opieka medyczna
Polmed oferuje usługi zdrowotne. Od 1999 roku nieprzerwanie zdobywa coraz więcej zadowolonych pacjentów. W ofercie znajdują się na przykład pakiety zdrowotne dla firm czy badania profilaktyczne. Polmed posiada sieć Centrów Medycznych, które znajdą Państwo w całej Polsce.
http://www.polmed.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Badanie emg - Neurolog Warszawa

Badanie emg - Neurolog Warszawa
Pracownia emg i gabinet neurologiczny w Warszawie prowadzony przez Specjalistę Neurologa lek. med. Katarzynę Toruńską. Pomoc w chorobach i symptomach neurologicznych min.: Polineuropatia, Sm, choroby mięśni, Bóle głowy, Bóle kręgosłupa, Tężyczka. W pracowni emg przeprowadzane są badanie na najnowszym aparacie EMG (2010 r.) ponad 12 letnia praktyka w badaniach.
http://www.emg-neurolog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Badanie EMG w Warszawie

Badanie EMG w Warszawie
To jest strona Specjalisty Neurologa Katarzyny Toruńskiej, która przeprowadza bania emg w swoim gabinecie lekarskim w Warszawie. Doświadczenie to przeprowadzenie ponad 5900 badań EMG, w trakcie ponad dwunastoletniego stażu w zawodzie lekarza neurologa i neurofizjologa. W indywidualnych przypadkach możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta. Indywidualna wycena badania EMG, wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG, możliwość konsultacji wyniku badania EMG z wizytą neurologiczną. Badanie nerwów BEZ IGIEŁ.
http://www.emg-neurolog.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt