Recenzje
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to najlepsza oferta na rynku!

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Dentysta Poznań

Dentysta Poznań
Zespół świetnych stomatologów oferuje pełen zakres usług osobom dorosłym i dzieciom. Gabinet STOM-MED w Poznaniu (ul. Kosińskiego 29) jest komfortowy dla pacjentów. Personel ma indywidualne podejście do każdego przypadku, gwarantując pacjentowi najkorzystniejsze wyjście. Wyjątkową uwagę poświęca się dzieciom, zaniechając użycia wiertarki na rzecz piaskarki i preparatów żelowych. W usłudze nowoczesna protetyka i stomatologia estetyczna.
http://www.stom-med.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Densytometria

Densytometria
Lubelskie Centrum Diagnostyczne służy pomocą każdemu, kto żąda rzetelnej i fachowej diagnozy oraz leczenia z zakresu chorób metabolicznych kości. Lubelskie Centrum Diagnostyczne jest prywatną firmą, która oferuje także badania kliniczne w zakresie osteoporozy a także chorób wewnętrzych i neurologii. Nasz wyspecjalizowany personel korzysta z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego dzięki temu mogą być państwo pewni najwyższej jakości naszych usług.
http://www.lubelskiecentrumdiagnostyczne.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Przychodnia Polmed - opieka medyczna

Przychodnia Polmed - opieka medyczna
Polmed oferuje usługi zdrowotne. Od 1999 roku nieprzerwanie zdobywa coraz więcej zadowolonych pacjentów. W ofercie znajdują się na przykład pakiety zdrowotne dla firm czy badania profilaktyczne. Polmed posiada sieć Centrów Medycznych, które znajdą Państwo w całej Polsce.
http://www.polmed.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Badanie emg - Neurolog Warszawa

Badanie emg - Neurolog Warszawa
Pracownia emg i gabinet neurologiczny w Warszawie prowadzony przez Specjalistę Neurologa lek. med. Katarzynę Toruńską. Pomoc w chorobach i symptomach neurologicznych min.: Polineuropatia, Sm, choroby mięśni, Bóle głowy, Bóle kręgosłupa, Tężyczka. W pracowni emg przeprowadzane są badanie na najnowszym aparacie EMG (2010 r.) ponad 12 letnia praktyka w badaniach.
http://www.emg-neurolog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Badanie EMG w Warszawie

Badanie EMG w Warszawie
To jest strona Specjalisty Neurologa Katarzyny Toruńskiej, która przeprowadza bania emg w swoim gabinecie lekarskim w Warszawie. Doświadczenie to przeprowadzenie ponad 5900 badań EMG, w trakcie ponad dwunastoletniego stażu w zawodzie lekarza neurologa i neurofizjologa. W indywidualnych przypadkach możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta. Indywidualna wycena badania EMG, wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG, możliwość konsultacji wyniku badania EMG z wizytą neurologiczną. Badanie nerwów BEZ IGIEŁ.
http://www.emg-neurolog.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt