Recenzje
Pisanie za Grosze. Korepetytorzy Pisanie za Grosze pomogą Ci w Twojej pracy dyplomowej.
Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska. Urządzenie do mycia okien Lewi-Polska to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
e-almatur.pl. e-almatur.pl to biuro turystyczne z myślą o najmłodszych.
Strony internetowe Poznań. Strony internetowe Poznań

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Flebologia

Flebologia
Wielu z nas dokuczają bóle kończyn dolnych, obrzęki, kurcze nocne, uczucie ciężkości i zmęczenia. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że są to objawy niewydolności żylnej. Często najpierw występują same dolegliwości, później powstają żylaki, obrzęki, następnie zmiany troficzne skóry – przebarwienia, wypryski, przebudowa tkanki podskórnej, zanik skóry, w końcowym stadium owrzodzenia goleni
http://www.flebologia.eu
Zgłoś nie działający link/spam

stomatologia Bielsko

stomatologia Bielsko
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszej Kliniki Stomatologii Estetycznej gdzie w komfortowej atmosferze oraz przy wykorzystaniu wszystkich dostępnych na rynku metod leczenia stomatologicznego pomożemy Państwu osiągnąć wymarzony zdrowy i piękny uśmiech. Dysponujemy trzema klimatyzowanymi gabinetami oraz pracownią RTG, które to wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę medyczną pozwalają nam przedstawić indywidualne rozwiązania ukierunkowane na Państwa potrzeby. Każdy z naszych pacjentów po diagnostyce przeprowadzonej przez jednego z naszych wykwalifikowanych Lekarzy ma okazję zapoznać się z możliwymi metodami leczenia jak również dowiedzieć się wszystkich szczegółów na jego temat
http://www.rodentica.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Naprotechnologia Kraków

Naprotechnologia Kraków
Profesjonalna i wszechstronna pomoc małżeństwom niepłodnym z wykorzystaniem wiedzy i 30-letnich badań nad ludzką płodnością w ramach NaProTechnology. Poradnia NaProPlus służy pomocą we wszystkich problemach związanych z : niepłodnością (rozpoczęcie programu NaProTechnology® i nauka modelu Creightona); zdrowiem ginekologicznym (pomoc w diagnozowaniu na podstawie kart obserwacji)
http://www.naproplus.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Lecznica zwierząt Bydgoszcz

Lecznica zwierząt Bydgoszcz
Lecznica weterynaryjna na Bartodziejach w Bydgoszczy oferuje kompleksowe leczenie zwierząt. Diagnostyka, chirurgia, ortopedia, okulistyka. Przychodnia weterynaryjna w Bydgoszczy wystawia paszporty kotom, psom. Załatwiamy wszelkie formalności związane z wyjazdami zagranicznymi (badanie krwi , paszporty , elektroniczne znakowanie zwierząt). Weterynarz Bydgoszcz jest to człowiek, jaki pomoże wielu zwierzętom, kiedy tego potrzebują. Lecznica weterynaryjna w Bydgoszczy to jedna spośród najlepszych lecznic zwierząt w swoim fachu.
http://www.chiron.net.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt