Recenzje
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.
Esej za Grosze. Esej za Grosze to oferta dla Ciebie.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. http://www.pisaniezagrosze.pl/ oferuję profesjonalne prace dyplomowe.
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających

Wyszukaj stronę        

Lekarze

terapia par warszawa

terapia par warszawa
Psycholog seksuolog Marta Kołecka inwituje do zapoznania się z propozycją jaka jest skierowana do młodzianów jak również dorosłych. Na stronie internetowej mogą Państwo odszukać ogromnie dużo pomocnych tekstów z obszaru psychologii jak i seksuologii. Jestem osoba bardzo oblataną która wspomaga w dylematach własnych, Związkach Nastolatek oraz dostarczam Pomocy psychologiczno / seksuologicznej.
http://www.psychologseksuolog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Urolog, badania Kierowców

Urolog, badania Kierowców
Sosnowiec - NZOZ Centrum Medyczne Sante. Przychodnia leakrska zaprasza - neurolog, dermatolog, kardiolog, diabetolog, ginekolog Sosnowiec. Też inni specjalości - reumatolog, chirurg, proktolog, okulista, laryngolog. Zapraszamy na USG i badania prenatalne - opieka zdrowotna (lekarz rodzinny), medycyna podróży, szczepienia, medycyna pracy i badania kierowców. Poradnia specjalistyczna - W ofercie też badania Laboratoryjne (Katowice, Sosnowiec, Śląsk).
http://www.sante-cm.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Weterynarz Warszawa

Weterynarz Warszawa
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie bieżącej opieki nad zwierzętami oraz pełny zakres usług weterynaryjnych, operacyjnych, chirurgicznych, a także bezpłatne porady i wskazówki dla wszystkich miłośników zwierząt. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do odwiedzin w naszej przychodni weterynaryjnej na warszawskim Bemowie
http://www.tomvet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Logopeda Gdańsk

Logopeda Gdańsk
Strona domowa niepublicznego gabinetu logopedycznego "LOGOS". Zakres oferowanej pomocy logopedycznej to między innymi:badanie i ocena rozwoju mowy dzieci, młodzieży i dorosłych, zapobieganie nieprawidłowościom mowy, ćwiczenia sprawności narządów mowy, terapia różnego rodzaju wad mowy (seplenienie, rotacyzm, afazja, alalia i.in). Uzyskają tu Państwo także pomoc psychologiczną, w toku całościowej terapii ADHD, dysleksji, dysgrafii. Gabinet, już od ponad 20 lat prowadzi kompetentna logopeda mgr Hanna Kubiś. Uśmiech każdego pacjenta kwestią ponad wszystko. Jeśli poszukujesz logopedy w Gdańsku odwiedź witrynę - www.logopedanamedal.pl.
http://www.logopedanamedal.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt