Recenzje
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
Pisanie Referatów. Pisanie Referatów o różnej tematyce. Sprawdź
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.
Pisanie Pracy Dyplomowej. Pisanie Pracy Dyplomowej to strzał w dziesiątkę!

Wyszukaj stronę        

Lekarze

terapia par warszawa

terapia par warszawa
Psycholog seksuolog Marta Kołecka inwituje do zapoznania się z propozycją jaka jest skierowana do młodzianów jak również dorosłych. Na stronie internetowej mogą Państwo odszukać ogromnie dużo pomocnych tekstów z obszaru psychologii jak i seksuologii. Jestem osoba bardzo oblataną która wspomaga w dylematach własnych, Związkach Nastolatek oraz dostarczam Pomocy psychologiczno / seksuologicznej.
http://www.psychologseksuolog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Urolog, badania Kierowców

Urolog, badania Kierowców
Sosnowiec - NZOZ Centrum Medyczne Sante. Przychodnia leakrska zaprasza - neurolog, dermatolog, kardiolog, diabetolog, ginekolog Sosnowiec. Też inni specjalości - reumatolog, chirurg, proktolog, okulista, laryngolog. Zapraszamy na USG i badania prenatalne - opieka zdrowotna (lekarz rodzinny), medycyna podróży, szczepienia, medycyna pracy i badania kierowców. Poradnia specjalistyczna - W ofercie też badania Laboratoryjne (Katowice, Sosnowiec, Śląsk).
http://www.sante-cm.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Weterynarz Warszawa

Weterynarz Warszawa
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie bieżącej opieki nad zwierzętami oraz pełny zakres usług weterynaryjnych, operacyjnych, chirurgicznych, a także bezpłatne porady i wskazówki dla wszystkich miłośników zwierząt. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do odwiedzin w naszej przychodni weterynaryjnej na warszawskim Bemowie
http://www.tomvet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Logopeda Gdańsk

Logopeda Gdańsk
Strona domowa niepublicznego gabinetu logopedycznego "LOGOS". Zakres oferowanej pomocy logopedycznej to między innymi:badanie i ocena rozwoju mowy dzieci, młodzieży i dorosłych, zapobieganie nieprawidłowościom mowy, ćwiczenia sprawności narządów mowy, terapia różnego rodzaju wad mowy (seplenienie, rotacyzm, afazja, alalia i.in). Uzyskają tu Państwo także pomoc psychologiczną, w toku całościowej terapii ADHD, dysleksji, dysgrafii. Gabinet, już od ponad 20 lat prowadzi kompetentna logopeda mgr Hanna Kubiś. Uśmiech każdego pacjenta kwestią ponad wszystko. Jeśli poszukujesz logopedy w Gdańsku odwiedź witrynę - www.logopedanamedal.pl.
http://www.logopedanamedal.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt