Recenzje
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze ze wszystkich dziedzin.
Google Shopping. Google Shopping to najlepsza promocja sklepu.
Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl. Najlepszą pomoc prawną oferuje Kancelaria Pabianice - http://www.kancelariabartuzel.pl .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Neurolog Wrocław

Neurolog Wrocław
Zapraszamy na stronę prywatnego gabinetu neurologicznego. Naszym celem jest pomóc Państwu w wygraniu ze stresem i jego konsekwencjami. Zajmujemy się leczeniem nerwic, zaburzeń snu, bólów głowy i padaczki. Jeżeli są Państwo narażeni na duży stres w pracy to polecamy nowoczesną metodę radzenia sobie z nim – biofeedback EEG. Nasz specjalista neurolog nauczy Państwa różnych sposobów na stres. Zapraszamy!
http://zwalczaniestresu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Badania Emg w Warszawie

Badania Emg w Warszawie
Neurolog specjalista dr Katarzyna Toruńska, zajmuje się leczeniem chorób i dolegliwości neurologicznych w gabinecie w Warszawie na ul. Jadźwingów 2/lok. 78 zapewniając min.: badanie EMG (cieśni nadgarstka)na najnowszym aparacie EMG Keypoint Net. Dr Ktarzyna Toruńska przyjmuje w najkrótszych terminach, mogąc pochwalić się już ponad 5200 przeprowadzonych badań EMG, podczas ponad 12 letniego stażu w badaniach. Indywidualna wycena, pacjent otrzymuje wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu, z możliwością jego konsultacji podczas kosultacji neurologicznej.
http://www.emg-neurolog.pl
Zgłoś nie działający link/spam

dentysta Ursynów

dentysta Ursynów
Gabinet Stomatologiczny Małgorzaty Myszki-Nawrockiej istnieje od 1997 roku. Dotychczas działaliśmy na terenie osiedla Grabów, przy ul. Czerwonych Wierchów 10. Przeniesienie działalności do nowej lokalizacji przy ulicy Dereniowej 2A pozwoliło nam na rozszerzenie zakresu usług, poprawę komfortu ich świadczenia i zapewniło możliwości dalszego rozwoju. Nie bez znaczenia pozostaje współpraca z lekarzami o rzadszych specjalizacjach - onkolog, urolog, proktolog, chirurg. Obecnie oferujemy niemal pełen zakres usług stomatologicznych w leczeniu dorosłych i dzieci
http://www.gabinet-stomatologiczny.pl
Zgłoś nie działający link/spam

leczenie onkologiczne Warszawa

leczenie onkologiczne Warszawa
Prywatną praktykę lekarską onkologiczną w Warszawie prowadzę od drugiej połowy lat osiemdziesiątych, łącząc ją z pracą w szpitalach akademickich i Warszawskim Instytucie Onkologii. Po latach pracy w różnych firmach prywatnych (w tym 15 lat w Centrum Medycznym LIM), stworzyłem z żoną własny punkt medyczny (onkologia Warszawa). Jest on połączeniem mojego gabinetu lekarskiego specjalizującego się w onkologii, proktologii, urologii i chirurgii z jej wieloprofilowym gabinetem stomatologicznym - dentysta warszawa. Z zatrudnionymi przez nas lekarzami znamy się od lat – to doskonali specjaliści i sympatyczni ludzie
http://www.onkologia.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt