Recenzje
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
Pisanie Referatów. Pisanie Referatów o różnej tematyce. Sprawdź
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Badania psycholigiczne Poznań

Badania psycholigiczne Poznań
Pracownia Badań Psychologicznych oferuje: * Badania kierowców, tzw. psychotesty * Badania instruktorów prawa jazdy i egzaminatorów * Badania na wózki widłowe i maszyny specjalistyczne * Badania do prac na wysokościach * Badania kierowców starających się o odzyskanie utraconego prawa jazdy wskutek jazdy po alkoholu i wskutek przekroczenia punktów karnych * Badania kierowców będących sprawcami wypadku w którym był zabity lub ranny * Badania dla osób posiadających i ubiegających się o posiadanie broni * Badania dla sędziów i komorników
http://badaniapsychologiczne.zami.pl
Zgłoś nie działający link/spam

rehabilitacja kraków

rehabilitacja kraków
Ośrodek działa od 2005 roku i oferuje pełen zakres usług rehabilitacyjnych. Wszystkie zabiegi i ćwiczenia wykonywane są przez zespół wykwalifikowanych fizjoterapeutów, według aktualnych standardów, uwzględniających bieżące postępy i nowe dokonania w medycynie ortopedycznej i neurologicznej. Mając na uwadze systematyczny rozwój medycyny rehabilitanci nieustannie biorą udział w kursach doskonalących, dzięki czemu nasz ośrodek podnosi jakość świadczonych usług. Oferta skierowana jest do Pacjentów w każdym wieku, zarówno aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy ze sportem mają znikomy kontakt.
http://www.trytek.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Lecznica24.net - Weterynarz online 24h.

Lecznica24.net - Weterynarz online 24h.
Żeby pracować w takim zawodzie jak weterynarz człowiek przede wszystkim musi mieć odpowiednią wiedzę. Wiadomo przecież, że weterynarz to człowiek, który musi zdawać sobie sprawę z tego jak jest zbudowany pies czy kot. Nie ma tutaj nigdy znaczenia czy weterynarz pracuje w Warszawie czy w Poznaniu. Ważne, że dany weterynarz jest dobry w swojej pracy a przede wszystkim posiada odpowiednie kwalifikacje do tego, aby wykonywać taki zawód jak weterynarz. Dobrze było by również, aby weterynarz kochał zwierzęta.
http://www.lecznica24.net/
Zgłoś nie działający link/spam

Optyk Kraków

Optyk Kraków
Jesteśmy firmą rodzinną i jako optyk Kraków działamy wspólnie z córką świadcząc najwyższej klasy usługi w zakresie badania wzroku z wykorzystaniem najnowszego sprzętu do tego celu. Wspólnie z nami poprzez odpowiedni dobór okularów odzyskasz dobre samopoczucie i zaczniesz cieszyć się barwami każdego dnia. Nasze długoletnie doświadczenie jest bezcenne w tym przypadku.
http://www.optykvoigt.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt