Recenzje
http://www.animatorka-urodziny.com/. Profesjonalna http://www.animatorka-urodziny.com/ . Zapraszamy
wyjazdy sportowe dla dzieci E-Almatur. Polecamy wyjazdy sportowe dla dzieci E-Almatur .
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w licencjacie - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
wzory prac licencjackich. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę wzory prac licencjackich i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Lekarze

wizyty domowe Lublin

wizyty domowe Lublin
Lekarz - dr n. med. Marek Derkacz -specjalista chorób wewnętrznych. WIZYTY DOMOWE. LUBLIN, Tel. 725-298-905. Zakres najważniejszych usług świadczonych w ramach praktyki w miejscu wezwania Dojazd do pacjenta na terenie Lublina i do 15 km od granic miasta, Pomoc w nagłych zachorowaniach (przeziębienie, kolka nerkowa, ból brzucha, biegunka, wymioty, atak dny moczanowej, rwa kulszowa, atak korzonków),
http://www.wizytadomowa.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Ortopedia, traumatologia, traumatologia ortopedia

Ortopedia, traumatologia, traumatologia ortopedia
W medycznym centrum Damiana spotkacie się Państwo z profesjonalnymi usługami lekarskimi, które świadczone są na najwyższym poziomie. Jeśli zdecydujecie się Państwo na leczenie na własną rękę, wybierzcie się koniecznie do Centrum Medycznego Damiana, gdzie pracują lekarze specjaliści, którzy zrobią wszystko, aby wyleczyć swoich pacjentów.
http://www.damian.pl/ortopedia-i-traumatologia/
Zgłoś nie działający link/spam

Endokrynolog Sosnowiec

Endokrynolog Sosnowiec
Endokrynologia jest dziedziną medycyny zajmującą się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń gruczołów wydzielania wewnętrznego takich jak przysadka mózgowa, tarczyca, gruczoły przytarczyczne, szyszynka, grasica, trzustka. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Twoje Zdrowie w Sosnowcu oferuje kompleksową opiekę endokrynologiczną. W ramach naszych usług zapewniamy wywiad i badanie lekarskie oraz proponujemy Państwu możliwość wykonania badania USG z wykorzystaniem najnowocześniejszej aparatury medycznej. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś. W naszej placówce czekają na Ciebie również specjalista neurolog, reumatolog oraz chirurg naczyniowy.
http://www.twojezdrowie.nzoz.sosnowiec.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Centrum medyczne

Centrum medyczne
Na stronie internetowej naszej placówki znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące naszej placówki, przeprowadzającej badania specjalistyczne oczu. Działamy już 12 lat na rynku tym samym posiadając status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Przeprowadzamy badania oczu a także prowadzimy specjalistyczne leczenie. Wykonujemy wiele zabiegów na najwyższym światowym poziomie, miedzy innymi technologiami laserowymi. Prowadzimy liczne i częste promocje dotyczące zakupu okularów oraz soczewek kontaktowych. Chcesz otrzymać poradę, bądź skorzystać z leczenia? Zapraszamy na naszą stronę, na której znajdziesz wiele ważnych informacji dotyczących szczegółów przeprowadzanych badań.
http://www.poradniamedyczna.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt