Recenzje
Wycena diamentów. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena diamentów i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
drukowanie tkanin. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne drukowanie tkanin . Bo najważniejsza jest jakość!
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl

Wyszukaj stronę        

Lekarze

Reedukacja

Reedukacja
Na promowanej stronie znaleźć można ofertę Prywatnej Poradni Pedagogicznej Logopedica, która obejmuje rozmaite zajęcia, mające na celu wspomaganie rozwoju dzieci. Strona zawiera szczegółowy spis zajęć i specjalizacji, takich jak reedukacja czy integracja sensoryczna.
http://www.logopedica.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nasza Medycyna

Nasza Medycyna
Klublekarzy.pl to pierwsza zamknięta internetowa społeczność polskich lekarzy. Strona poświęcona tematyce zdrowotnej. Zawiera przydatne informacje dla lekarzy, umożliwiająca wymianę uwag dotyczących aparatury i sprzętu medycznego oraz leków.
http://www.klublekarzy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

www.lekarze.net.pl

www.lekarze.net.pl
Największa w kraju, ciągle aktualizowana baza lekarzy specjalistów w Polsce. Klasyfikacja jest dostępna według specjalizacji, województw, miast oraz alfabetyczny spis nazwisk lekarzy.
http://www.lekarze.net.pl
Zgłoś nie działający link/spam

chirurgia onkologiczna dzieci Wrocław

chirurgia onkologiczna dzieci Wrocław
Strona domowa profesora Macieja Bagłaja, wrocławskiego specjalisty od chirurgii dziecięcej. Jego specjalizacja to chirurgia onkologiczna dzieci, urologia dziecięca oraz chirurgia dziecięca. Jego ogromne doświadczenie sprawia, że jest to jeden z najbardziej rozchwytywanych specjalistów od chirurgii dziecięcej we Wrocławiu. Można się do niego udać na konsultacje w każdy wtorek w godzinach 16-18.
http://www.chirurgiadziecieca.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

dermatolog Wrocław

dermatolog Wrocław
Dermatologia estetyczna jest dziedzina dermatologii zajmującą się usuwaniem efektów starzenia się skóry. W naszym salonie dermatologii estetycznej we Wrocławiu wykonujemy zabiegi polegające redukcji zmarszczek mimicznych, wypełnianiu zmarszczek, modelowaniu i odświeżaniu ust, korekcji nosa za pomocą wypełnień, konturowanie twarzy oraz wiele innych zabiegów dermatologicznych. Zapraszamy do salonu dermatologii estetycznej we Wrocławiu. Gwarantujemy niskie ceny i wysokie standardy obsługi.
http://www.baglaj.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt