Recenzje
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.
forum o tańcu. Zapraszamy na forum dot. tematyki tańca. Wejdź i zobacz: forum o tańcu . Poznaj bratnie dusze rozmawiaj o tańcu.
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Wyszukaj stronę        

Noclegi w Biszczadach

Pokoje i domek do wynajęcia

Pokoje i domek do wynajęcia
Serdecznie zapraszamy do Gospodarstwa Agroturystycznego „Pod Lasem”, w miejscowości Orelec k/Soliny położonego w cichym zakątku Bieszczad. Wiemy jak ważny dla ludzkiego organizmu jest gruntowny wypoczynek na łonie przyrody, wśród gór lub relaks nad wodą. Nocując u nas, możecie w doskonały sposób połączyć aktywne górskie wyprawy z biernym wypoczynkiem nad wodą. Od nas jest wszędzie blisko. Oferujemy noclegi w domku i w pensjonacie. Oferta całoroczna.Serdecznie zapraszamy małżeństwa, pary, studentów, rodziny z dziećmi, żeglarzy, wędkarzy i innych miłośników wypoczynku na łonie przyrody.
http://noclegipodlasem.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Noclegi Polańczyk

Noclegi Polańczyk
Noclegi oraz pokoje u Wandy w Polańczyku położone są zaledwie 100 metrów od Jeziora Solińskiego. POLAŃCZYK to miasteczko uzdrowiskowe malowniczo położona nad brzegami zalewu solińskiego. Jest tu wiele przystani żeglarskich, kąpielisko, pole namiotowe, wyciąg narciarski. Przez okoliczne wzgórza przebiega turystyczna ścieżka (zielony) prowadzący z uroczego Leska do góry Krysowa na granicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego. W pobliżu miejsca domki Polańczyk istnieje możliwość nauki jazdy konnej. Są też organizowane liczne wycieczki do Lwowa, Słowacji i na Węgry. W uzdrowiskach można chodzić do jaskiń solnych, masaży odprężających.
http://nocowaniepolanczyk.pl
Zgłoś nie działający link/spam

http://www.ceprowka.com.pl

http://www.ceprowka.com.pl
Zapraszamy Państwa do Białki Tatrzańskiej, pięknej miejscowości położonej w Tatrach. Dom Wypoczynkowy „Ceprówka” oferuje Państwu niedrogie zakwaterowanie przez cały rok. Okolica jest atrakcyjna ze względu na sporą ilość pięknych miejsc. Nieopodal domu wypoczynkowego znajdują się wyciągi narciarskie oraz przepiękne trasy widokowe. W okolicy przepływa rzeka Białka, która słynie z przejrzystej wody. Latem przewidujemy dla naszych gości także i inne atrakcje, jak możliwość zorganizowania grilla, gry w siatkówkę na boisku oraz ochłodzenia się w basenie. Serdecznie zapraszamy zarówno tych z Państwa pragnących odpocząć od zgiełku miasta, jak i żądnych górskich wrażeń aktywnych turystów.
http://www.ceprowka.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt