Recenzje
Busy Polska Dania - profesjonalny przewóz. Busy Polska Dania - profesjonalny przewóz
drukowanie flag. drukowanie flag
druk na materiale. druk na materiale
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl

Wyszukaj stronę        

Wyprawy w góry





Wyprawy w góry

Wyprawy w góry
Norbert Czosnyka - moje wyprawy w góry. Strona prywatna pasjonata górskich wspinaczek i wszelakich wędrówek. Strona zawiera opisy zwiedzonych miejsc, zdjęcia a także porady dotyczące jak zorganizować wyprawę górską, na co zwrócić uwagę przy wyjazdach wysokogórskich, co zabrać ze sobą, jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i uczestników wyprawy.
http://gory.czosnyka.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Poczuj magię gór!

Poczuj magię gór!
Blog o górach. Ta hobbystyczna strona koncentruje się na Tatrach. Zbiór ciekawostek o Tatrach jest ciągle rozwijany i stanowi główną część strony. Poza tym na blogu można spodziewać się licznych górskich krajobrazów.
http://kamiltatry.wordpress.com
Zgłoś nie działający link/spam

Studencka Baza Noclegowa

Studencka Baza Noclegowa
Studencka Baza Noclegowa to serwis opisujący Chatki Studenckie i Bazy Namiotowe w polskich górach, w Beskidach. Oferuje aktualne informacje na temat wszystkich obiektów, mapki z ich lokalizacją, przydatne opisy okolic, propozycje interesujących wycieczek, aktualne kontakty i wiele innych, ważnych informacji dla turystów planujących wielodniowe piesze wędrówki w Beskidach. Studencka Baza noclegowa promuje niedrogi lecz ciekawy sposób spędzania czasu wolnego w górach.
http://www.chatki.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wyprawy górskie

Wyprawy górskie
Dla autentycznych maniaków przygód doświadczona ekipa Adventure24 oferuje od wielu lat pierwszorzędne wyprawy górskie. Naturalnie pojmujemy co takiego wam trzeba, albowiem sami też od lat kochamy alpinizm w najróżniejszych obszarach planety. Nieustannie w ten sposób układamy wyprawy, aby zwiedzić najbardziej zajmujące trasy. Także jeśli miejscem przeznaczenia ekspedycji zostanie olbrzymia Aconcagua, to przy okazji obejrzymy wszelkie ekscytujące obszary w regionie. Przez wzgląd na to wypad z naszą firmą będzie opływał nie wyłącznie w wysiłek, ale dodatkowo zapewnimy sporą dawkę odpoczynku.
http://www.adventure24.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sklep podróżniczy Warszawa

Sklep podróżniczy Warszawa
Jesteśmy firmą, która założona została przez dwóch miłośników wspinaczek górskich. Zajmujemy się sprzedażą wyposażenia turystycznego. Mamy towary nienagannej jakości, które ponadto testowane są przez profesjonalistów. Polecamy wyposażenie nieodzowne w czasie eskapad górskich, biwaków, wspinaczek oraz innych wycieczek. Oprócz tego oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Naszą miłością jest wędrowanie i obcowanie z przyrodą, w związku z tym dzięki naszemu doświadczeniu służymy doskonałym doradztwem, a także pomocą w nabyciu dobrego wyposażenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://paker.pl
Zgłoś nie działający link/spam







UrbiCMS 2008 - kontakt