Recenzje
Pisanie Prac za Grosze. Pisanie Prac za Grosze to najlepsza oferta na rynku!
Józefa Chełmońskiego. Pałac w Radziejowicach to doskonałe miejsce dla miłośników twórczości jednego z największych polskich artystów - Józefa Chełmońskiego . Serdecznie zapraszamy
Pisanie Prac inżynierskich. Pisanie Prac inżynierskich ze wszystkich dziedzin.
pompyciepla.pabianice.pl. Szukasz dobrego i opłacalnego ogrzewania do swojego domu? Wejdź na stronę pompyciepla.pabianice.pl , znajdziesz tam rozwiązania na każdą kieszeń!

Wyszukaj stronę        

Wyprawy w góry

Wyprawy w góry

Wyprawy w góry
Norbert Czosnyka - moje wyprawy w góry. Strona prywatna pasjonata górskich wspinaczek i wszelakich wędrówek. Strona zawiera opisy zwiedzonych miejsc, zdjęcia a także porady dotyczące jak zorganizować wyprawę górską, na co zwrócić uwagę przy wyjazdach wysokogórskich, co zabrać ze sobą, jak zadbać o bezpieczeństwo swoje i uczestników wyprawy.
http://gory.czosnyka.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Poczuj magię gór!

Poczuj magię gór!
Blog o górach. Ta hobbystyczna strona koncentruje się na Tatrach. Zbiór ciekawostek o Tatrach jest ciągle rozwijany i stanowi główną część strony. Poza tym na blogu można spodziewać się licznych górskich krajobrazów.
http://kamiltatry.wordpress.com
Zgłoś nie działający link/spam

Studencka Baza Noclegowa

Studencka Baza Noclegowa
Studencka Baza Noclegowa to serwis opisujący Chatki Studenckie i Bazy Namiotowe w polskich górach, w Beskidach. Oferuje aktualne informacje na temat wszystkich obiektów, mapki z ich lokalizacją, przydatne opisy okolic, propozycje interesujących wycieczek, aktualne kontakty i wiele innych, ważnych informacji dla turystów planujących wielodniowe piesze wędrówki w Beskidach. Studencka Baza noclegowa promuje niedrogi lecz ciekawy sposób spędzania czasu wolnego w górach.
http://www.chatki.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wyprawy górskie

Wyprawy górskie
Dla autentycznych maniaków przygód doświadczona ekipa Adventure24 oferuje od wielu lat pierwszorzędne wyprawy górskie. Naturalnie pojmujemy co takiego wam trzeba, albowiem sami też od lat kochamy alpinizm w najróżniejszych obszarach planety. Nieustannie w ten sposób układamy wyprawy, aby zwiedzić najbardziej zajmujące trasy. Także jeśli miejscem przeznaczenia ekspedycji zostanie olbrzymia Aconcagua, to przy okazji obejrzymy wszelkie ekscytujące obszary w regionie. Przez wzgląd na to wypad z naszą firmą będzie opływał nie wyłącznie w wysiłek, ale dodatkowo zapewnimy sporą dawkę odpoczynku.
http://www.adventure24.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt