Recenzje
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
https://jezyk-angielski-online.pl. https://jezyk-angielski-online.pl

Wyszukaj stronę        

Domek przy morzu.

Domek przy morzu.

Domek przy morzu.
Jest tu cicho, dziko, spokojnie. Fantastycznie. Wszędzie jest blisko. Do morza tylko 450 metrów, do sklepu i jadalni 200 metrów, do restauracji 300 metrów. Posiadamy dwie 500 m. kw. ogrodzone działki. Na każdej znajduje się domek przy morzu. Jeden 4-osobowy, drugi 6-osobowy, z łazienką, prysznicem , oraz kuchnią i sprzętem radiowym i telewizyjnym. Do wynajęcia posiadam także trzy przyczepy campingowe: 5-osobową, oraz 4 osobowe. Przyczepy posiadają lodówki oraz kuchenki gazowe. Łazienki dla tych przyczep znajdują się na ogrodzie. Jest również plac zabaw dla dzieci z huśtawkami i piaskownicami. Domek przy morzu jest do państwa dyspozycji. W pobliżu jest możliwość wykupienia wyżywienia.
http://www.domekprzymorzu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Chłopy wczasy

Chłopy wczasy
Posiadamy dwie ogrodzone działki, każda o powierzchni 500 m. kw. Na każdej znajduje się domek przy morzu jeden 4-osobowy, drugi 6-osobowy z łazienką i prysznicem oraz kuchnią i sprzętem rtv. Działki położone są 400 metrów od morza. Na działkach są place zabaw dla dzieci z piaskownicami i huśtawkami. Do wynajęcia posiadamy także trzy przyczepy campingowe: 5-osobową oraz 4-ro osobowe (nie posiadają RTV). Przyczepy posiadają lodówki oraz kuchenki gazowe.* Łazienki dla tych przyczep znajdują się na ogrodzie. W pobliżu istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia. W okolicy jest kilka sklepów spożywczych, smażalni i restauracji, oraz przystań rybacka, gdzie można kupić świeże ryby. Na terenie działki znajduje się mała wędzarnia.
http://www.wczasynadmorzem.web2u.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Rowy Noclegi

Rowy Noclegi
ROWY to mały nadmorski kurort. Swym klimatem to o wiele spokojniejsza miejscowość od sąsiadujących od zachodu Ustce a od wschodu Łebie. Rowy leżą nad Morzem Bałtyckim tuż przy Słowińskim Parku Narodowym. Dzięki sosnowym lasom będącym wokół kurortu można liczyć na zdrowe powietrze. Gdy urlopowicz nasyci się słońcem i będzie miał ochotę uciec od plażowiczów oblegających plażę, może wybrać się na w spacer szlakami Słowińskiego PN, w poszukiwaniu uroczej natury i pięknych widoków nad pobliskimi jeziorami.
http://www.letniedomki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

rowy domki

rowy domki
Zapraszamy do domków letniskowych w rowach które położone są 500 m od morza. Do dyspozycji mamy 4 domki które posiadają pokoje 2 3 4 5 osobowe z balkonem i wyjściem na taras kuchnię z pełnym wyposażeniem pełnym węzłem sanitarnym TV i radiem. 4 Domki w rowach dzięki bliskiej odległości do morza dużej ilości sklepów i punktów gastronomicznych sprawia że 4 domki w rowach to udany sposób na wczasy nad morzem.
http://www.domki.tp1.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt