Recenzje
Pompa Ciepła. Pompa Ciepła
Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki. Profesjonalne czyszczenie fotowoltaiki
Pompy ciepła. Pompy ciepła
Czyszczenie solarów. Czyszczenie solarów

Wyszukaj stronę        

Domek przy morzu.

Domek przy morzu.

Domek przy morzu.
Jest tu cicho, dziko, spokojnie. Fantastycznie. Wszędzie jest blisko. Do morza tylko 450 metrów, do sklepu i jadalni 200 metrów, do restauracji 300 metrów. Posiadamy dwie 500 m. kw. ogrodzone działki. Na każdej znajduje się domek przy morzu. Jeden 4-osobowy, drugi 6-osobowy, z łazienką, prysznicem , oraz kuchnią i sprzętem radiowym i telewizyjnym. Do wynajęcia posiadam także trzy przyczepy campingowe: 5-osobową, oraz 4 osobowe. Przyczepy posiadają lodówki oraz kuchenki gazowe. Łazienki dla tych przyczep znajdują się na ogrodzie. Jest również plac zabaw dla dzieci z huśtawkami i piaskownicami. Domek przy morzu jest do państwa dyspozycji. W pobliżu jest możliwość wykupienia wyżywienia.
http://www.domekprzymorzu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Chłopy wczasy

Chłopy wczasy
Posiadamy dwie ogrodzone działki, każda o powierzchni 500 m. kw. Na każdej znajduje się domek przy morzu jeden 4-osobowy, drugi 6-osobowy z łazienką i prysznicem oraz kuchnią i sprzętem rtv. Działki położone są 400 metrów od morza. Na działkach są place zabaw dla dzieci z piaskownicami i huśtawkami. Do wynajęcia posiadamy także trzy przyczepy campingowe: 5-osobową oraz 4-ro osobowe (nie posiadają RTV). Przyczepy posiadają lodówki oraz kuchenki gazowe.* Łazienki dla tych przyczep znajdują się na ogrodzie. W pobliżu istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia. W okolicy jest kilka sklepów spożywczych, smażalni i restauracji, oraz przystań rybacka, gdzie można kupić świeże ryby. Na terenie działki znajduje się mała wędzarnia.
http://www.wczasynadmorzem.web2u.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Rowy Noclegi

Rowy Noclegi
ROWY to mały nadmorski kurort. Swym klimatem to o wiele spokojniejsza miejscowość od sąsiadujących od zachodu Ustce a od wschodu Łebie. Rowy leżą nad Morzem Bałtyckim tuż przy Słowińskim Parku Narodowym. Dzięki sosnowym lasom będącym wokół kurortu można liczyć na zdrowe powietrze. Gdy urlopowicz nasyci się słońcem i będzie miał ochotę uciec od plażowiczów oblegających plażę, może wybrać się na w spacer szlakami Słowińskiego PN, w poszukiwaniu uroczej natury i pięknych widoków nad pobliskimi jeziorami.
http://www.letniedomki.pl
Zgłoś nie działający link/spam

rowy domki

rowy domki
Zapraszamy do domków letniskowych w rowach które położone są 500 m od morza. Do dyspozycji mamy 4 domki które posiadają pokoje 2 3 4 5 osobowe z balkonem i wyjściem na taras kuchnię z pełnym wyposażeniem pełnym węzłem sanitarnym TV i radiem. 4 Domki w rowach dzięki bliskiej odległości do morza dużej ilości sklepów i punktów gastronomicznych sprawia że 4 domki w rowach to udany sposób na wczasy nad morzem.
http://www.domki.tp1.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt