Recenzje
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!
urządzenia czyszczące lewi. Nasze urządzenia czyszczące lewi to najlepsza jakość na rynku wśród urządzeń sprzątających
optyk Białystok. Profesjonalny optyk Białystok z wieloletnią praktyką zaprasza.
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Fitness

Joga w Zielonej Górze

Joga w Zielonej Górze
Oferujemy Państwu zajęcia jogi w Zielonej Górze. Zapraszamy na ćwiczenia kształcące ciało i umysł. Zajęcia prowadzone są przez instruktorkę jogi z wieloletnim doświadczeniem i praktyką u najwybitniejszych mistrzów z Polski i Stanów Zjednoczonych. Z nami mogą Państwo jednocześnie pracować na piękną sylwetką i rozwijać swój umysł. Joga bardzo korzystnie wpływa na kręgosłup, wzmacnia mięśnie, modeluje sylwetkę. Co więcej, regularne ćwiczenia pozwalają na osiągnięcie wewnętrznej harmonii. Dzięki temu całkowicie zapominamy o stresie i czujemy się doskonale zrelaksowani.
http://jogazielona.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Klub Fitness Kraków - Znajdź fitness dla siebie - Baza klubów fitness

Klub Fitness Kraków - Znajdź fitness dla siebie - Baza klubów fitness
Mieszkasz w Krakowie i szukasz idealnego klubu fitness dla siebie i przyjaciół? Zatrzymaj się, ponieważ nasz serwis posiada informacje o wszystkich fitness klubach z Krakowa. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją każdego klubu. Bierz udział zajęciach fitness w wybranym przez siebie Fitness klubie. Na bieżąco prowadzimy aktualizację danych o klubach. Już dzisiaj dołącz do najlepszych.
http://www.fitness-krakow.info
Zgłoś nie działający link/spam

Q10 Fitness Tarnów

Q10 Fitness Tarnów
Q10 fitness & gym to luksusowy fitness club i centrum zdrowia. Oferujemy różnorodne formy spędzania wolnego czasu, pracy nad sylwetką, poprawy kondycji fizycznej oraz samopoczucia. W klubie Q10 można skorzystać z sauny, solarium, kawiarenki oraz najnowszych maszyn izotonicznych firmy Star Track. Fitness club Q10 fitness & gym posiada doskonale wykwalifikowaną kadrę trenerów i instruktorów, która poprzez zajęcia ruchowe oparte na wysiłku fizycznym i ćwiczeniach oddechowych, sportach, tańcach, układach choreograficznych propaguje zdrowy styl życia. Zapraszamy na zajęcia fitness - Tarnów, ul. Westerplatte 10a.
http://www.q10fitness.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fitness klub Kraków - Tribal Fitness

Fitness klub Kraków - Tribal Fitness
Klub Tribal Fitness zaprasza na zajęcia i kursy salsy. Proponujemy także zajęcia fitness oraz pilates w szerokim zakresie, między innymi fitness na stepie, BodyART czy dance aerobic. Dla osób preferujących spokojniejszy typ ćwiczeń proponujemy pilates. Zapraszamy.
http://www.tribalfitness.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt