Recenzje
kampanie AdWords reklamalodz.pl. kampanie AdWords reklamalodz.pl
butów dla mężczyzn Alvo. butów dla mężczyzn Alvo
ściągaczka do szyb. ściągaczka do szyb
gotowe prace dyplomowe. gotowe prace dyplomowe

Wyszukaj stronę        

Atrakcje turystyczne we Wrocławiu

ciekawe miejsca w Polsce

ciekawe miejsca w Polsce
Baza informacji o atrakcjach turystycznych na terenie całej Polski. Przedstawiamy najciekawsze miejsca w naszym kraju. Promujemy interesujące miejsca i podkreślamy walory turystyczne polskich miast. Serwis wartozwiedzic.pl stanowi internetową bazę informacji o obiektach turystycznych o charakterze otwartym - każda osoba może zamieścić proponowane przez siebie ciekawe atrakcje wraz z ich lokalizacjami.
http://www.wartozwiedzic.pl/atrakcje/wroclaw/
Zgłoś nie działający link/spam

Schronisko Wrocław

Schronisko Wrocław
Nasz hostel to punkt, w którym możesz się zatrzymać się odwiedzając stolicę Dolnego Śląska . Wyróżniamy się nie tylko znakomitą lokalizacją ale dodatkowo , a może przede wszystkim niezwykle komfortowymi warunkami. Gwarantujemy także tanie noclegi. Wrocław to miasto, w którym weekend zaczyna się w czwartek, natomiast kończy w środę. Niekończące się imprezy kulturalne, festiwale muzyczne i filmowe, oraz koncerty przybierają na sile przede wszystkim latem.
http://www.avantgardehostel.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Nocleg we Wrocławiu

Nocleg we Wrocławiu
Wrocław należy do jednych z największych metropolii, przyciągających w swe strony turystów w każdym wieku i z całego świata. Planując swój wypoczynek w tak pięknym i magicznym zakątku jakim jest Wrocław, musimy przewidzieć gdzie i za ile zarezerwować nocleg we Wrocławiu. To na jakie noclegi we Wrocławiu zdecydujemy się uzależnione są od naszych upodobań co do standardu, ale także od zasobności naszego portfela. Z myślą o różnorodnej grupie turystów odwiedzających to miasto, oferowane są zarówno tanie noclegi jak i noclegi o wyższym standardzie. Istnieje ogrom możliwość rezerwacji noclegu we Wrocławiu w wielu atrakcyjnie i dyskretnie położonych hotelach, pensjonatach, hostelach oraz prywatnych kwaterach.
http://www.bonsaitree.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Wyspa Słodowa Wrocław

Wyspa Słodowa Wrocław
Po rozkazie Napoleona o rozebraniu miejskich murów w XIX wieku, Wyspa Słodowa przeszła na własność miasta. Doszczętnie zniszczona podczas II Wojny Światowej, po starym wyglądzie pozostawiła jedynie dwa zabytkowe młyny. Te i tak zostały wyburzone w latach 70’ poprzez nakaz ówcześnie panującego prezydenta miasta Wrocław. Wyspa Słodowa otrzymała swoje drugie życie dopiero w 2005 roku. Wówczas wytyczono na niej trasy spacerowe i zadbano o bujnie rosnącą tam zieleń. Dzięki tym zabiegom Wyspa Słodowa stała się miejscem wielu wydarzeń plenerowych i koncertów, w których mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy miasta.
http://www.wyspa-slodowa.wroclaw.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt