Recenzje
haft komputerowy. Hafciki, haft komputerowy , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Tegola. Tegola oferuje najwyższej jakości pokrycia dachowe.
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.

Wyszukaj stronę        

Piłka nożna

wyniki na żywo

wyniki na żywo
Wyniki w INTERIA.PL – Serwis wykreowany z myślą o maniakach piłki nożnej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Już dziś zacznij u nas sprawdzać wyniki meczów ekstraklasy oraz najważniejszych lig. A może bardziej doceniasz zagraniczne zespoły? U nas wyniki na żywo ze wszystkich meczów z Polski i globu! Poznaj wyniki ligi mistrzów, ligi europejskiej, a nawet wyniki ligi hiszpańskiej, angielskiej, niemieckiej czy włoskiej. wyniki.interia.pl to tabela wyników piłki nożnej dla wszystkich kochających sport!
http://wyniki.interia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zawisza

Zawisza
Zawisza Bydgoszcz - niezależny serwis informacyjny. Serwis "Zawiszanie.pl" jest niezależnym portalem informacyjnym prowadzonym przez kibiców o Zawiszy Bydgoszcz. Serwis, jak i jego autorzy nie są w powiązani z WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. , Stowarzyszeniem Kibiców Zawiszy Bydgoszcz, a także pozostałymi sekcjami działającym pod nazwą Zawisza Bydgoszcz. Wojskowy Klub Sportowy Zawisza powstał w maju 1946 roku w Koszalinie, w którym to znajdowała się siedziba Dowództwa Okręgu Wojskowego II. Pierwszym prezesem zarządu klubu został ppłk. Marian Gutaker, a wiceprezesem do spraw organizacyjnych został ppłk. Stanisław Żwirski. Klub przyjął wówczas nazwę Zawisza, pochodzącą od słynnego polskiego rycerza Zawiszy Czarnego z Garbowa.
http://www.zawiszanie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski
Przedstawiamy nowy serwis internetowy poświęcony niemieckiej lidze piłkarskiej. Znajdziesz w nim wiele ciekawych informacji dotyczących drużyn i zawodników, którzy graja w Bundeslidze. Robert Lewandowski to jeden z najlepszych polskich piłkarzy grających w Bundeslidze.
http://www.bundesliga.com/pl/liga/clubs/borussia-dortmund/spieler.php?player=39301
Zgłoś nie działający link/spam

bieganie

bieganie
Blog poświęcony jest bieganiu. Regularnie publikowane są wpisy opisujące codzienny trening biegania i przygotowania do startów w zawodach biegowych. Teksty umieszczone na stronie zawierają cenne wskazówki i rady dla wszystkich, którzy kochają bieganie. Dodatkowo autor bloga prezentuje własne testy i doświadczenia związane ze sprzętem do biegania. Publikowane są recenzje butów do biegania, bielizny termoaktywnej, getrów do biegania i wszelkich biegowych akcesoriów. Ponadto na stronie umieszczane są artykuły związane z prawidłowym odżywianiem. Temat opracowywany jest przede wszystkim pod kątem osób biegających
http://blog-biegacza.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt