Recenzje
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
malarz Józef Chełmoński. Zapraszamy do odwiedzenia największej stałej galerii dzieł wielkiego artysty, jakim był malarz Józef Chełmoński .
Pisanie Pracy Dyplomowej. Pisanie Pracy Dyplomowej to strzał w dziesiątkę!
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Piłka nożna

wyniki na żywo

wyniki na żywo
Wyniki w INTERIA.PL – Serwis wykreowany z myślą o maniakach piłki nożnej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Już dziś zacznij u nas sprawdzać wyniki meczów ekstraklasy oraz najważniejszych lig. A może bardziej doceniasz zagraniczne zespoły? U nas wyniki na żywo ze wszystkich meczów z Polski i globu! Poznaj wyniki ligi mistrzów, ligi europejskiej, a nawet wyniki ligi hiszpańskiej, angielskiej, niemieckiej czy włoskiej. wyniki.interia.pl to tabela wyników piłki nożnej dla wszystkich kochających sport!
http://wyniki.interia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zawisza

Zawisza
Zawisza Bydgoszcz - niezależny serwis informacyjny. Serwis "Zawiszanie.pl" jest niezależnym portalem informacyjnym prowadzonym przez kibiców o Zawiszy Bydgoszcz. Serwis, jak i jego autorzy nie są w powiązani z WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. , Stowarzyszeniem Kibiców Zawiszy Bydgoszcz, a także pozostałymi sekcjami działającym pod nazwą Zawisza Bydgoszcz. Wojskowy Klub Sportowy Zawisza powstał w maju 1946 roku w Koszalinie, w którym to znajdowała się siedziba Dowództwa Okręgu Wojskowego II. Pierwszym prezesem zarządu klubu został ppłk. Marian Gutaker, a wiceprezesem do spraw organizacyjnych został ppłk. Stanisław Żwirski. Klub przyjął wówczas nazwę Zawisza, pochodzącą od słynnego polskiego rycerza Zawiszy Czarnego z Garbowa.
http://www.zawiszanie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski
Przedstawiamy nowy serwis internetowy poświęcony niemieckiej lidze piłkarskiej. Znajdziesz w nim wiele ciekawych informacji dotyczących drużyn i zawodników, którzy graja w Bundeslidze. Robert Lewandowski to jeden z najlepszych polskich piłkarzy grających w Bundeslidze.
http://www.bundesliga.com/pl/liga/clubs/borussia-dortmund/spieler.php?player=39301
Zgłoś nie działający link/spam

bieganie

bieganie
Blog poświęcony jest bieganiu. Regularnie publikowane są wpisy opisujące codzienny trening biegania i przygotowania do startów w zawodach biegowych. Teksty umieszczone na stronie zawierają cenne wskazówki i rady dla wszystkich, którzy kochają bieganie. Dodatkowo autor bloga prezentuje własne testy i doświadczenia związane ze sprzętem do biegania. Publikowane są recenzje butów do biegania, bielizny termoaktywnej, getrów do biegania i wszelkich biegowych akcesoriów. Ponadto na stronie umieszczane są artykuły związane z prawidłowym odżywianiem. Temat opracowywany jest przede wszystkim pod kątem osób biegających
http://blog-biegacza.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt