Recenzje
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.

Wyszukaj stronę        

Wczasy

Turnusy rehabilitacyjne

Turnusy rehabilitacyjne
Czy myślami jesteś już przy wakacjach? Gdzie wyjedziesz, odpoczniesz, zregenerujesz siły do dalszej pracy? Resurs przedstawia Ci szeroką ofertę turnusów wypoczynkowych, wczasów wypoczynkowych, zdrowotnych oraz rehabilitacji. Zobacz najnowszy katalog na www: resurs.com.pl.
http://www.resurs.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Spływy kajakowe rzeką Ełk

Spływy kajakowe rzeką Ełk
Spływy kajakowe organizujemy od 2010 r. Trasa naszego spływu biegnie szlakiem rzeki Ełk. Początek to jezioro Ełckie tam zaczynamy spokojne płynięcie tu jeszcze trzeba trochę powiosłowiać. Następnie wpływamy do rzeki Ełk i tu już relaks lecimy z prądem. Płyniemy spokojnie podziwiając piękne krajobrazy mazur i budzącą się naturę. Po kilku godzinnym spływie możemy skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty i dopiero wtedy zacząć prawdziwe biwakowanie. Po spływie proponujemy imprezę połączoną z grillem lub konkretnym ogniskiem w bezpiecznym miejscu na własnym terenie
http://www.splywyelk.pl
Zgłoś nie działający link/spam

TRAVELME Indywidualne planowanie podróży

TRAVELME Indywidualne planowanie podróży
Świadczymy usługi polegające na wyszukiwaniu najciekawszych informacji turystycznych, a następnie przedstawiamy je jako plan podróży, który Wy realizujecie tak jak lubicie. Gwarantujemy przy tym rzetelność i dokładność. Zajmiemy się znalezieniem transportu (tanie loty, pociągi, samochody, autobusy, promy, itp.) zakwaterowania, wycieczek, a ponadto dostarczymy informacje o lokalnych atrakcjach, zabytkach, muzeach, restauracjach, festiwalach, klubach wraz z mapami dojazdu i cenami. Dodatkowo na życzenie klienta dokonamy rezerwacji.
http://www.travelme.pl
Zgłoś nie działający link/spam

wczasy na kaszubach

wczasy na kaszubach
Leśniewo Agroturystyka Jadwiga zaprasza na wczasy na Kaszubach do pokoi 2 osobowych z kuchnią i łazienką. Dla miłośników wypoczynku z dala od zgiełku miast osób które kochają wędkarstwo jest to wspaniałe miejsce na wczasy. Aktywna forma wypoczynku jest główną atrakcją a to dzięki położeniu domku który umożliwia nam wędrówki piesze zbieranie grzybów czy wycieczki rowerowe. Zapraszamy na wczasy na Kaszubach do Agroturystyki Jadwiga.
http://www.jadwiga.tp5.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt