Recenzje
Przewozy do Danii. Przewozy do Danii
Busy Polska Dania. Busy Polska Dania
drukowanie flag. drukowanie flag
producent obuwia męskiego alvo-shoes.pl. producent obuwia męskiego alvo-shoes.pl

Wyszukaj stronę        

Basny

Basen Sportowy

Basen Sportowy
Termy maltańskie to niewątpliwie największy i najbardziej zróżnicowany kompleks basenów w Poznaniu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, którą znajdziecie na stronie termymaltanskie.com.pl. Zobaczycie tu profesjonalny basen sportowy, aquapark pełen rozmaitych atrakcji takich jak sztuczne fale, rozmaite zjeżdżalnie, łódź piratów, jacuzzi. Wstąp również do zaczarowanego świata saun, który wprowadzi cię w zupełnie inny stan pełen relaksu i zmysłowych przeżyć. Umów się ze znajomymi na seanse saunowe, odwiedź grotę śnieżną albo odpocznij na łóżkach wodnych i ogrzewanych leżakach. Wizyta w świątyni relaksu to niezapomniane przeżycie zarówno dla ciała, jak i ducha.
http://www.termymaltanskie.com.pl/baseny-sportowe/informacje/
Zgłoś nie działający link/spam

Bezpieczny basen

Bezpieczny basen
Blue Fox to nowoczesny system, który dzięki opasce monitorującej zachowania użytkownika zapobiega utonięciu na obiekcie basenowym. Urządzenie analizuje głębokość zanurzenia oraz czas spędzony pod wodą. Niebezpieczne zdarzenie jest odnotowane i natychmiast wysyłane do systemu włączając alarm. Ułatwia to szybką akcję ratowników. Wypadki zdarzają się nawet najlepszym i dlatego nasz system jest idealny do zapobiegania utonięciom.
http://www.fitnet.pl/blue-fox
Zgłoś nie działający link/spam

Elektroniczny system obsługi klienta

Elektroniczny system obsługi klienta
Nasza firma oferuje oprogramowanie FCnet 2, które skierowane jest do kompleksowego zarządzania obiektami basenowymi w tym aquaparków, centrów zabaw oraz parków rozrywki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.fitnet.pl/fcnet
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt