Recenzje
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
okulista Radosław Żywalewski. Profesjonalny okulista Radosław Żywalewski z wieloletnią praktyką zaprasza.
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
praca magisterska wzory. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska wzory i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Szachy

Strona szachowa

Strona szachowa
Szachy to właściwie jedyny temat strony Szachowisko. Szachy przedstawiono tutaj zarówno jako wspaniałą grę planszową ale i jako prawdziwy sport. Historia szachów, najwieksze szachowe sławy, sławni gracze, wielkie turnieje szachowe to tylko mała część tego co tutaj znajdziesz.
http://www.szachowisko.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szachy

Szachy
Darmowe artykuły szkoleniowe zarówno dla szachistów rozpoczynających przygodę z szachami, jak również dla tych zaawansowanych. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami prowadzenia rozgrywki szachowej, wyrażania swoich opinii na forum oraz dzielenia się własnym dorobkiem poprzez zamieszczanie własnych partii.
http://www.szachy.slupsk.pl/plan-botwinnika-strategia-szachowa.htm
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka gry w szachy w Słupsku

Nauka gry w szachy w Słupsku
Informacje o nauce gry w szachy w Słupsku. Szkolenie szachowe, turnije szachowe oraz materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki gry w szachy. Słupska Akademia Szachowa, strona Chessnet. Zapraszam wszystkich chętnych i zainteresowanych podnoszeniem swoich szachowych kwalifikacji.
http://www.chessnet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szachy Kobylnica

Szachy Kobylnica
Strona szachowa kobylnica24.pl jest witryną poświęconą silnikom szachowym oraz programom GUI, które współpracując z użytkownikiem pozwalają na podnoszenie własnych kwalifikacji oraz wspomagają uczenie. Nauka gry w szachy za ich pośrednictwem jest łatwa i przyjemna. Strona Szachy w Kobylnicy zaprasza do wzięcia udziału w grze korespondencyjnej, która wspomagana prezentowanymi programami może być bardzo efektywna oraz ciekawa. Pojedynki silników i programów szachowych są pasjonującą przygodą.
http://www.kobylnica24.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Zadania szachowe

Zadania szachowe
Treningi szachowe w Słupsku. Zapraszam do wzięcia udziału w zajęciach z zakresu nauki gry w szachy, gry w turniejach szachowych. Zajęcia przeznaczone są dla młodych szachistów oraz ich rodziców. Szkolenia prowadzi znany w środowisku słupskim instruktor szachowy, sędzia i pedagog. Zapraszam również do zapoznania się z treścią strony, prezentuję: zadania szachowe i studia, szachy korespondencyjne, rozgrywki online, materiały do samodzielnej nauki. Nauka gry w szachy może być pasjonująca i kształcąca. Nie przegap szansy!
http://www.chessnet.pl/zadania/zadania-szachowe.htm
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt