Recenzje
prace doktorskie. Szukasz pomocy? prace doktorskie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
prace zaliczeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace zaliczeniowe , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
maszyna do mycia okien. Chcesz poznać najlepsze maszyna do mycia okien ? Wejdź na stronę lewi-polska.pl.
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Szachy

Strona szachowa

Strona szachowa
Szachy to właściwie jedyny temat strony Szachowisko. Szachy przedstawiono tutaj zarówno jako wspaniałą grę planszową ale i jako prawdziwy sport. Historia szachów, najwieksze szachowe sławy, sławni gracze, wielkie turnieje szachowe to tylko mała część tego co tutaj znajdziesz.
http://www.szachowisko.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szachy

Szachy
Darmowe artykuły szkoleniowe zarówno dla szachistów rozpoczynających przygodę z szachami, jak również dla tych zaawansowanych. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami prowadzenia rozgrywki szachowej, wyrażania swoich opinii na forum oraz dzielenia się własnym dorobkiem poprzez zamieszczanie własnych partii.
http://www.szachy.slupsk.pl/plan-botwinnika-strategia-szachowa.htm
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka gry w szachy w Słupsku

Nauka gry w szachy w Słupsku
Informacje o nauce gry w szachy w Słupsku. Szkolenie szachowe, turnije szachowe oraz materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki gry w szachy. Słupska Akademia Szachowa, strona Chessnet. Zapraszam wszystkich chętnych i zainteresowanych podnoszeniem swoich szachowych kwalifikacji.
http://www.chessnet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szachy Kobylnica

Szachy Kobylnica
Strona szachowa kobylnica24.pl jest witryną poświęconą silnikom szachowym oraz programom GUI, które współpracując z użytkownikiem pozwalają na podnoszenie własnych kwalifikacji oraz wspomagają uczenie. Nauka gry w szachy za ich pośrednictwem jest łatwa i przyjemna. Strona Szachy w Kobylnicy zaprasza do wzięcia udziału w grze korespondencyjnej, która wspomagana prezentowanymi programami może być bardzo efektywna oraz ciekawa. Pojedynki silników i programów szachowych są pasjonującą przygodą.
http://www.kobylnica24.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Zadania szachowe

Zadania szachowe
Treningi szachowe w Słupsku. Zapraszam do wzięcia udziału w zajęciach z zakresu nauki gry w szachy, gry w turniejach szachowych. Zajęcia przeznaczone są dla młodych szachistów oraz ich rodziców. Szkolenia prowadzi znany w środowisku słupskim instruktor szachowy, sędzia i pedagog. Zapraszam również do zapoznania się z treścią strony, prezentuję: zadania szachowe i studia, szachy korespondencyjne, rozgrywki online, materiały do samodzielnej nauki. Nauka gry w szachy może być pasjonująca i kształcąca. Nie przegap szansy!
http://www.chessnet.pl/zadania/zadania-szachowe.htm
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt