Recenzje
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://polska-dania.pl. https://polska-dania.pl
pisanie prac na zamówienie. pisanie prac na zamówienie

Wyszukaj stronę        

Szachy

Strona szachowa

Strona szachowa
Szachy to właściwie jedyny temat strony Szachowisko. Szachy przedstawiono tutaj zarówno jako wspaniałą grę planszową ale i jako prawdziwy sport. Historia szachów, najwieksze szachowe sławy, sławni gracze, wielkie turnieje szachowe to tylko mała część tego co tutaj znajdziesz.
http://www.szachowisko.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szachy

Szachy
Darmowe artykuły szkoleniowe zarówno dla szachistów rozpoczynających przygodę z szachami, jak również dla tych zaawansowanych. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami prowadzenia rozgrywki szachowej, wyrażania swoich opinii na forum oraz dzielenia się własnym dorobkiem poprzez zamieszczanie własnych partii.
http://www.szachy.slupsk.pl/plan-botwinnika-strategia-szachowa.htm
Zgłoś nie działający link/spam

Nauka gry w szachy w Słupsku

Nauka gry w szachy w Słupsku
Informacje o nauce gry w szachy w Słupsku. Szkolenie szachowe, turnije szachowe oraz materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki gry w szachy. Słupska Akademia Szachowa, strona Chessnet. Zapraszam wszystkich chętnych i zainteresowanych podnoszeniem swoich szachowych kwalifikacji.
http://www.chessnet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szachy Kobylnica

Szachy Kobylnica
Strona szachowa kobylnica24.pl jest witryną poświęconą silnikom szachowym oraz programom GUI, które współpracując z użytkownikiem pozwalają na podnoszenie własnych kwalifikacji oraz wspomagają uczenie. Nauka gry w szachy za ich pośrednictwem jest łatwa i przyjemna. Strona Szachy w Kobylnicy zaprasza do wzięcia udziału w grze korespondencyjnej, która wspomagana prezentowanymi programami może być bardzo efektywna oraz ciekawa. Pojedynki silników i programów szachowych są pasjonującą przygodą.
http://www.kobylnica24.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Zadania szachowe

Zadania szachowe
Treningi szachowe w Słupsku. Zapraszam do wzięcia udziału w zajęciach z zakresu nauki gry w szachy, gry w turniejach szachowych. Zajęcia przeznaczone są dla młodych szachistów oraz ich rodziców. Szkolenia prowadzi znany w środowisku słupskim instruktor szachowy, sędzia i pedagog. Zapraszam również do zapoznania się z treścią strony, prezentuję: zadania szachowe i studia, szachy korespondencyjne, rozgrywki online, materiały do samodzielnej nauki. Nauka gry w szachy może być pasjonująca i kształcąca. Nie przegap szansy!
http://www.chessnet.pl/zadania/zadania-szachowe.htm
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt