Recenzje
praca maturalna wzór. praca maturalna wzór
Drukowanie tkanin . Drukowanie tkanin
urządzenia do mycia okien. urządzenia do mycia okien
producent obuwia alvo-shoes.pl. producent obuwia alvo-shoes.pl

Wyszukaj stronę        

Kajaki

Kajaki

Kajaki
Spływy kajakami są twoim żywiołem, zamiłowanie, pasja a może po prostu chcesz tego spróbować? Przy pomocy AS-TOUR możesz odbyć spływy kajakowe w miejscach jak Suwalszczyzna, Mazury, Bory Tucholskie. Prowadzimy wypożyczalnie kajaków, organizujemy spływy kajakowe zorganizowane oraz spersonalizowane. W spływach indywidualnych to Państwo podejmuja decyzję co wybrać: termin / trasa / kajaki / kanoe. Rzeki jakie zobaczysz z naszą pomocą to: Rospuda, Krutynia, Łyna, Pisa, Biebrza, Czarna Hańcza, Wda, Brda. Nie musisz mieć swojego sprzętu - nasza wypożyczalnia kajaków posiada potężny wybór. Zapraszamy wszystkich entuzjastów spływów kajakami ale także osoby dopiero co rozpoczynające przygodę z kajakarstwem.
http://www.splywy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kajaki na Ponidziu

Kajaki na Ponidziu
Wypożyczalnia Kajaków - „Nida” zlokalizowana w naszym gospodarstwie agroturystycznym oddalonym od rzeki 400m. Już od kilku lat we wsi Krzyżanowice organizujemy spływy kajakowe po rzece Nidzie na które zapraszamy grupy zorganizowane, rodziny, oraz turystów indywidualnych: Organizujemy spływy jednodniowe lub kilkudniowe. Każdy spływ jest przygotowywany indywidualnie, wspólnie omawiamy i ustalamy trasy. Dzielimy się z naszymi gośćmi znajomością rzeki, proponujemy miejsca postoju i biwaków. Zapraszamy również do naszego Gospodarstwa Agroturystycznego, gdzie mają Państwo do dyspozycji Pole biwakowe, drewnianą stodółkę, miejsce na grill i ognisko.
http://www.kajakinaponidziu.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kajaki dunajec

Kajaki dunajec
Przedsiębiorstwo Rivent proponuje aktywny wypoczynek w postaci raftingu i spływów pontonowych nad Dunajcem. Renomowany sprzęt kajakarski, pełne bezpieczeństwo, atrakcyjne ceny jak również niebiańskie widoki to charakterystyka firmy. Spływ kajakiem nad Dunajcem daje wielki przypływ adrenaliny i niezapomniane uczucia. Próba charakteru i swoich możliwości. Sprawdź nas i również siebie samego.
http://www.rivent.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kajaki Roztocze

Kajaki Roztocze
Nie jest prawdziwym stwierdzenie, iż Polacy są narodem, który nie lubi spędzać aktywnie czasu zwłaszcza tego wakacyjnego. Przykładem jest chociażby nadal rosnące zamiłowanie spływami kajakowymi, które nie dosyć, że nie słabnie z roku na rok, to wciąż wzrasta.
http://www.splywy-roztocze.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt