Recenzje
Pisanie prac inżynierskich z informatyki. Pisanie prac inżynierskich z informatyki
Pisanie prac cennik. Pisanie prac cennik
Tematy prac licencjackich politologia. Tematy prac licencjackich politologia
https://spdzietrzkowice.pl. https://spdzietrzkowice.pl

Wyszukaj stronę        

Gry komputerowa

Serwis gier PC - kody , recenzje, aktualności

Serwis gier PC - kody , recenzje, aktualności
GameRiddles.com: Największy polski serwis internetowy o grach i elektronicznej rozrywce. Zawiera kody do gier pc, recenzje, zapowiedzi, galerie i najnowsze klipy video z gier. Najnowsze aktualności ze świata gier komputerowych. Dosłownie wszystko to co prawdziwego gracza interesuje!!!
http://www.gameriddles.com
Zgłoś nie działający link/spam

Counter-Strike 1.6

Counter-Strike 1.6
Csaction to nowy portal, który opisuje najpopularniejszą gre sieciową na świecie, chodzi oczywiście o counter-strike 1.6. W serwisie można znaleźć mnóstwo informacji od najświeższych niusów e-sportowych po poradniki dotyczące samej gry CS. Oprócz tego posiadamy moderowaną listę serwerów podzieloną na kategorie rodzaju serwera.
http://www.csaction.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sieć serwerów CS 1.6

Sieć serwerów CS 1.6
Lajty.pl to przedewszystkim nowa sieć serwerów, która stara się wyjść z czymś lepszym niż tylko serwery counter-strike, stawiamy na jakość naszych serwerów i ich unikalność. Dlatego to my stworzyliśmy najlepsze w obecnej chwili Diablo do tego dochodzi unikalny Call of Duty mod, który jest nie tylko unikalny ale zachowuje rozgrywke team play, oprócz tego większość naszych serwerów jest dostępna tylko dla graczy z orginalnym counter-strikiem czyli z aplikacją Steam. Jednak lajty.pl to nie tylko serwery to także ładne i przejrzyste forum na którym można znaleźć sporo przydatnych informacji. Serdecznie zapraszamy.
http://www.lajty.pl
Zgłoś nie działający link/spam

recenzje gier

recenzje gier
Telewizja internetowa dla graczy. Recenzje, zapowiedzi, wywiady, trailery. To wyjątkowe miejsce dla entuzjastów gier video – za pośrednictwem łatwego w obsłudze edytora można dodać dowolną ilość filmików związanych z grami, zarówno własnego autorstwa jak i te obecne już w sieci. Użytkownicy mogą oceniać i komentować wszystkie materiały w bazie, dzięki temu tworzy się obiektywny ranking. Gracze, którym dedykowany jest ten projekt, mogą także zawierać w nim znajomości, wysyłać wiadomości i publikować wpisy na blogu.
http://www.gry24.tv
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt