Recenzje
praca magisterska wzory. Dwoisz się i troisz pisząc magisterkę,wpisujesz w wyszukiwarkę praca magisterska wzory i nic. Nie trać na to czasu i energii. Pomożemy Ci napisać profesjonalną pracę. Zapraszamy
Wycena diamentów. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena diamentów i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!

Wyszukaj stronę        

Gry planszowe

Strategiczne, edukacyjne, taktyczne gry planszowe dla dzieci od lat 3

Strategiczne, edukacyjne, taktyczne gry planszowe dla dzieci od lat 3
HusBao - Najstarsza gra planszowa z rodziny: strategiczne, taktyczne, edukacyjne gry planszowe, gry dla dzieci, dla dorosłych, gry dla dziewczynek, od lat 3, towarzyskie gry logiczne dla 2 osób. Zabawa, relaks i edukacja: 10 do 90 min. Proste zasady gry. Półszlachetne kamie do gry, plansza z drewna
http://www.husbao.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Planszowki

Planszowki
Blog poświęcony zapomnianej formie rozrywki jaką są gry planszowe i karciane. Znajdziesz na nim recenzje najnowszych i najpopularniejszych gier oraz informacje o odbywających się konwentach i turniejach.
http://www.planszowki.com
Zgłoś nie działający link/spam


Słownik i wyszukiwarka, Scrabble, Literaki, Literki

Słownik i wyszukiwarka, Scrabble, Literaki, Literki
Słownik wraz wyszukiwarką do jednej z najpopularniejszych gier słownych Scrabble (Literaki, Literki) jest praktycznym i funkcjonalnym narzędziem dla graczy na każdym poziomie zaawansowania. Gra ma długą i bogatą historię ale nigdy nie straciła swej popularności i tak jest również teraz w dobie wirtualnych, różnorodnych rozrywek. Internet daje nam dodatkowe możliwości i ułatwienia grając w wersję tradycyjną jak i w sieci. Wprowadzono Oficjalny Słownik Polskiego Scrabblisty (OSPS), który zawiera listę dozwolonych wyrazów, których możemy używać. Są to wszystkie słowa, które znajdują się w języku polskim oraz ich poprawne formy gramatyczne. Wyjątkami są nazwy własne, przyrostki, skróty albo te z łącznikiem lub apostrofem.
http://scrabblemania.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt