Recenzje
Czyszczenie solarów. Czyszczenie solarów
Czyszczenie fotowoltaiki. Czyszczenie fotowoltaiki
producent obuwia męskiego alvo-shoes.pl. producent obuwia męskiego alvo-shoes.pl
Busy polska dania. Busy polska dania

Wyszukaj stronę        

Śmieszne fotki

Zniszczeni Imprezowicze

Zniszczeni Imprezowicze
Najbardziej Zniszczeni Imprezowicze w Sieci! Czy zdajesz sobie sprawe co używki robią z ludźmi? Być może po obejrzeniu kilku materiałów znajdujących się na stronie nigdy nie tkniesz alkoholu, narkotyków czy nawet papierosów. Nie mam jednak zamiaru w jakiś sposób Cię nawracać, bo sam nie jestem święty. Portal ma za zadanie rozśmieszać do łez, nie ma na celu obrażania kogo kolwiek. Jeśli macie śmieszne zdjęcia, lub śmieszne filmiki z udziałem zniszczonego kumpla to zachęcam do zaprezentowania go w serwisie. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić do przeglądania podstron. Fajne fotki i śmieszne filmiki już czekają!
http://zniszczeni.cba.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Naginacz.pl - Śmieszne filmiki, gdy się nudzisz w pracy i w domu.

Naginacz.pl - Śmieszne filmiki, gdy się nudzisz w pracy i w domu.
Naginacz.pl to portal na którym znajdziesz wiele ciekawych filmików pogrupowanych w odpowiednich kategoriach takich jak:motoryzacja, gwiazdy,wypadki, serialeTV, muzyka, sport. Zbiór wielu ciekawych, śmiesznych oraz często mrożących krew w żyłach filmików i zdjęć. Strona ma przejrzysty układ i codziennie dodawane są kolejne ciekawe filmy.
http://www.naginacz.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

śmieszne zdjęcia

śmieszne zdjęcia
Śmieszne zdjęcia to serwis, jak sam nazwa wskazuje, zawierający w swej treści właśnie zbiór najśmieszniejszych zdjęć w sieci. Serwis podzielony jest na ciekawe tematyczne kategorie co ułatwia odnalezienie poszukiwanej tematyki zdjęć lub wyszukiwanie zdjęcia już kiedyś widzianego w celu pokazania np. znajomym czy rodzinie. Zapraszamy do śmiesznego oglądania!!!
http://smieszne-zdjecia.com
Zgłoś nie działający link/spam

doot.pl najleszy zbiór obrazków

doot.pl najleszy zbiór obrazków
DOOT.pl to portal służący udostępnianiu grafik nierzadko wraz z zabawnym podpisem. Użytkownicy dzielą się grafikami za pomocą Facebooka, jednak wrzucanie własnych grafik jest możliwe dopiero po rejestracji. Wygrywa ten użytkownik którego grafika została udostępniona na facebooku przez największą ilość osób. Bardzo modne stało się również rzucanie wyzwań na ilość udostępnień, lub jak największej ilości kliknięć w „Lubie To".
http://www.doot.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt