Recenzje
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (975)
Forum matura. Szkolne Forum matura (159) , pomoce naukowe.
https://aktinet.pl/czy-kwarta-i-litr-to-to-samo/. Czy kwarta i litr to to samo?
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl (186)

Wyszukaj stronę        

DJ na wesele
dj na wesele - olsztyn, kętrzyn, ostróda, iława

dj na wesele - olsztyn, kętrzyn, ostróda, iława
DJ Aziard zajmuje się obsługą imprez tanecznych typu: wesela, bale, bankiety, zabawy, festyny, małe imprezy plenerowe itp. Oprócz muzyki z płyt oferuje grę i śpiew na żywo! Czyli "człowiek orkiestra", prezenter (DJ) i wodzirej w jednej osobie. Grał w wielu zespołach muzycznych poczynając od rocka, country po zespoły rozrywkowe w Polsce i w Niemczech. Grał w takich zespółach muzycznych jak : Brando, Kapela Jakubowa, Sfora Tadziora. Uczestnik wielu festiwali w tym "Zielona Góra" i "Piknik Country" w Mrągowie. Połączenie zalet DJ-a i muzyka daje wspaniały efekt przy prowadzeniu imprez rozrywkowych. Można łatwiej dobrać repertuar i dopasować do publiczności w każdym przedziale wiekowym.
http://www.dj-aziard.com
Zgłoś nie działający link/spam

Wesele zespół

Wesele zespół
Pif Paf to wesele zespół oferujący swoje usługi w trakcie różnego typu okazji rodzinnych, zapewniający każdorazowo świetną zabawę w dowolnej, wybranej przez klienta aranżacji. Na stronie zamieszczono próbkę naszych umiejętności wokalnych. Serdecznie zapraszamy.
http://www.pifpafband.pl
Zgłoś nie działający link/spam

dj + wodzirej na wesele olsztyn i okolice

dj + wodzirej na wesele olsztyn i okolice
oferujemy oprawę muzyczną i prowadzenie wesela jak i imprezy firmowej.... Agencja muzyczna MAX prezentuje nowy styl, Dj oraz prezenter, dwie osoby które poprowadzą twoje wesele. Młodzi doświadczeni ludzie prowadzą imprezy w świeżym i oryginalnym stylu. Bez krępujących zabaw jedynie z wyczuciem i wysokim poczuciem dobrego smaku. Zapraszamy do wspólnej zabawy.
http://www.agencjamuzyczna.info
Zgłoś nie działający link/spam

dj na wesele

dj na wesele
Dobry prowadzący imprezę, w szczególności tych najważniejszych w życiu, to podstawa. Nie pozwólcie na to moi mili, żeby kiedykolwiek ktoś prowadził wasze wesele bez doświadczenia. Z czystym sumieniem mogę polecić stronę nasz-wodzirej, gdzie znajdziecie namiary na wspaniałego dj-a oraz wodzireja.
http://www.nasz-wodzirej.pl/
Zgłoś nie działający link/spam<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt