Recenzje
dawna biżuteria A.Lange. dawna biżuteria A.Lange
szpachlowanie malowanie-poznań.pl. szpachlowanie malowanie-poznań.pl
kampanie AdWords reklamalodz.pl. kampanie AdWords reklamalodz.pl
kredyt bez bik online. kredyt bez bik online

Wyszukaj stronę        

Imprezy firmowe

Organizacja imprez firmowych

Organizacja imprez firmowych
Nasza firma zapewni Państwu kompleksową obsługę imprezy od przygotowania scenariusza, poprzez dostarczenie atrakcji aż do przeprowadzenia imprezy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą atrakcji na różnego rodzaju imprezy. Oferujemy wynajem atrakcji i urządzeń na imprezy firmowe. Proponujemy imprezy firmowe z wykorzystaniem kasyna. Dysponujemy także lokalem do zorganizowania imprezy plenerowej. Stawiamy na profesjonalną obsługę imprez, a nasi pracownicy zbierają wzorowe oceny od naszych klientów.
http://www.imprezy-firmowe.eu
Zgłoś nie działający link/spam

Siłomierz

Siłomierz
Siłomierz młot to doskonałe urządzenie rekreacyjne, które świetnie sprawdza się na imprezach integracyjnych, plenerowych, motywacyjnych .Urządzenie to świetnie sprawdza się na imprezach gdzie ważne jest współzawodnictwo . Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu imprez dla firm. Mamy w ofercie liczne urządzenia rekreacyjne, które z pewnością będą wspaniałym dodatkiem na imprezach.
http://www.silomierz-mlot.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Organizacja imprez

Organizacja imprez
Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie event marketingu Naszą specjalnością jest Organizacja Imprez firmowych, imprez dla dzieci a także imprez plenerowych i eventów marketingowych.
http://www.workgroup.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Platinum Events - organizujemy niezapomniane eventy

Platinum Events - organizujemy niezapomniane eventy
Platinum Events organizuje zawsze udane eventy marketignowe pozwalające skutecznie i w niezwykle efektowny sposób promować produkty lub usługi. Organizowane przez Platinu Events imprezy dla klientów, pracowników czy partnerów firm to doskonała i niezwykle skuteczna forma budowania pozytywnego wizerunku
http://www.platinum-events.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Barman

Barman
Pokazy barmanów to proponowany przez nas show to najbardziej popularny trend na rynku polskim i światowym. Proponujemy pokazy indywidualne i synchronizowane. Oprócz pokazów proponujemy obsługi imprez firmowych i prywatnych. Prowadzimy również szkolenia barmanów. Służymy doradztwem opracowaniu drinków jak i w doborze alkoholi. Naprawdę umiemy bawić gości Zapraszamy.
http://www.flairshow.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt