Recenzje
chatterbot. Strona poświęcona wirtualnym asystentom, chatterbot , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia.
Pisanie programów. Profesjonalne pisanie programów, dla firm i dla klientów indywidualnych Pisanie programów .
forum programistyczne. Zapraszamy na forum programistyczne , najdziesz tutaj wiele informacji na temat programowania.
pisanie pracy licencjackiej. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie pracy licencjackiej to błahostka.

Wyszukaj stronę        

Catering

Restauracje i pizzerie

Restauracje i pizzerie
Blog z dodatkową funkcją katalogu www.restauracje.zloto4u.pl to artykuły omawiające szeroką tematykę gastronomiczną. Użytkownicy znajdą tu mnóstwo ważnych porad dotyczących branży cateringowej. Ponadto restauratorzy będą mogli zarejestrować się i dodać wpis reklamowy na łamach katalogu. Wpis jest całkowicie darmowy. Dodatkowo użytkownicy mogą zapoznać się z publikacjami na tematy takie, jak wybór odpowiedniej restauracji, organizacja uroczystości rodzinnej i wiele innych związanych z branżą gastronomiczną.
http://www.restauracje.zloto4u.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Organizacja wesel

Organizacja wesel
Serwis www.wesela.nemesis.com.pl to treści omawiające bardzo szeroką tematykę gastronomii na wesela. Znajdziecie tu Państwo mnóstwo ważnych porad dotyczących branży weselnej. Dodatkowo restauratorzy i hotelarze będą mogli zareklamować się na łamach katalogu. Opcja ta jest całkowicie darmowa. Ponadto użytkownicy mogą zapoznać się z publikacjami na tematy takie, jak wybór odpowiedniej restauracji, organizacja imprezy weselnej i wiele innych związanych z branżą gastronomiczną.
http://www.wesela.nemesis.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Włoska kuchnia

Włoska kuchnia
Blog z dodatkową funkcją katalogu www.knajpy.satelita.warszawa.pl to treści omawiające szeroką tematykę włoskich kulinariów. Użytkownicy znajdą tu mnóstwo przydatnych informacji na temat włoskiej kultury i dań włoskich. Dodatkowo restauratorzy i hotelarze będą mieli możliwość rejestracji i dodania wpisu reklamowego na łamach katalogu. Wpis jest całkowicie darmowy. W ramach działalności strony użytkownicy mogą zapoznać się z artykułami na tematy takie jak: włoski catering, poznanie kultury i sztuki słonecznej Italii i wiele innych związanych z tym zachwycającym zakątkiem świata.
http://www.knajpy.satelita.warszawa.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Organizacja wesela

Organizacja wesela
Blog z dodatkową funkcją katalogu www.wesela.lux-art.rzeszow.pl to treści omawiające szeroką tematykę wesel. Znajdziecie tu Państwo dużo istotnych porad dotyczących branży weselnej. Dodatkowo przedsiębiorcy z tych dziedzin biznesu będą mogli zarejestrować się i dodać wpis reklamowy na łamach katalogu. Wpis jest całkowicie darmowy. Dodatkowo użytkownicy mogą zapoznać się z publikacjami na tematy takie, jak wybór odpowiedniej restauracji, organizacja wesela i wiele innych związanych z branżą kulinarną.
http://www.wesela.lux-art.rzeszow.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt