Recenzje
Radosław Żywalewski. Szukasz dobrego okulisty? Zapraszamy do salonu optycznego Radosław Żywalewski .
Pisanie prac magisterskich. Profesjonalne usługi z zakresu pisania prac. Zajmujemy się pomocą w pisaniu prac: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, doktorskich. Pisanie prac magisterskich - zapraszamy.
Strony internetowe Poznań. Strony internetowe Poznań
Pisanie. Pisanie na zamówienie. Programy, pisanie skryptów.

Wyszukaj stronę        

Hobby

Krótkofalarstwo - blog na zasadzie luźnych wpisów

Krótkofalarstwo - blog na zasadzie luźnych wpisów
Krótkofalarstwo to hobby polegające (w głownej mierze) na prowadzeniu łączności radiowych z innymi licencjonowanymi nadawcami amatorskiego radia z całego świata. Pomyślnie przeprowadzone łączności radioamatorzy potwierdzają za pomocą kart QSL (takich specjalnych pocztówek) na których podane są szczegóły dotyczące daty, godziny i sposobu przprowadzenia "rozmowy". Łączności można prowadzić na wiele różnych sposobów - telegrafią (alfabetem Morse'a), głosowo lub cyfrowo (przy pomocy komputera). Część krótkofalowców to zapaleni konstruktorzy - sami budują swoje radiostacje, anteny i akcesoria do swoich stacji.
http://zulusek.com
Zgłoś nie działający link/spam

wiklina papierowa

wiklina papierowa
Jest to strona dla osób z pasją do tworzenia, uzależnionych od przeróżnych robótek. Haftowanie, wyplatanie (papierowa wiklina), wycinanie; w zależności od tego co nas akurat zainspiruje. A wiadomo, że inspirować mogą nas różne rzeczy; raz może to być ładny kolorowy papier, innym razem ciekawy haft krzyżykowy, czy ładny przedmiot ozdobiony techniką decoupage. Czasem jest to potrzeba chwili, a czasem coś, co od dawna zamierzamy zrobić. Można tu znaleźć przepisy kucharskie na tanie i zdrowe dania bezmięsne, są też przepisy na domowe wypieki
http://cosmojego.pl
Zgłoś nie działający link/spam

wiklina papierowa

wiklina papierowa
W każdym gospodarstwie domowym jest wiele odpadów czy niepotrzebnych rzeczy, które mają znaleźć się w śmietniku, a możemy wykorzystać je powtórnie. W ten sposób nie tylko zmniejszymy ilość odpadów, ale również zaoszczędzimy cenne surowce. Najbardziej znanym surowcem do recyklingu są gazety, z których w prosty sposób jest wykonywana papierowa wiklina. Pomysłowy domowy recykling pozwoli nam na stworzenie wielu niepowtarzalnych i praktycznych przedmiotów
http://domowy-recykling.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Gotowanie przepisy

Gotowanie przepisy
Mniami.pl to witryna poświęcona kulinariom, są tu przepisy kulinarne ze zdjęciami. Wśród możesz odnaleść przepisy proste, tanie i ciekawe. Te przepisy kulinarne są dla Ciebie. Z Mniami.pl szybko przygotujesz pyszne dania dla swoich domowników, co spowoduje, że posiłki staną się prawdziwą atrakcją!
http://mniami.pl/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt