Recenzje
http://diamond-expert.eu/. Profesjonalna wycena brylantów: http://diamond-expert.eu/ .
druk na tkaninach. Profesjonalny druk na tkaninach . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .
tworzone przez nas prace mgr . tworzone przez nas prace mgr

Wyszukaj stronę        

Stare gry





stare gry

stare gry
Stare gry do pobrania. Serwis zawiera kilkaset starych gier, podzielonych tematycznie według działu. Serwis stare-gry.klawo.pl przeznaczony jest dla miłośników starych gier komputerowych. W serwisie znajduje się sporo kategorii gier takich jak bijatyki, samochodowe, ekonomiczne, wyścigowe, sportowe, symulatory, logiczne, przygodowe, FPP, RPG, strategiczne, zręcznościowe, wojenne, akcji, Star Wars, platformowe, piłka nożna, kultowe, na myślenie. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu.
http://www.stare-gry.klawo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Automaty - do gier - do gry - aonw - do barów - hazardowe - GAMEtek - nisko-hazardowe - zarobkowe - maszyny do gier - hotspot automat

Automaty - do gier - do gry - aonw - do barów - hazardowe -  GAMEtek - nisko-hazardowe - zarobkowe - maszyny do gier - hotspot  automat
Gametek to doświadczony operator maszyn hazardowych do gier o niskich wygranych. W naszej ofercie znajdziesz automaty aonw, automaty do barów, maszyny do gry, automaty hazardowe, czy hotspot automat. Gametek -- automaty nisko-hazardowe, to automaty wysoko -- zarobkowe!
http://www.gametek.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Stare gry do pobrania

Stare gry do pobrania
Strona z bardzo obszernymi opisami starych gier. Wszystkie pozycję tworzone są z duża starannością. Recenzje te posiadają dużo zdjęć, filmów oraz wyczerpujący opis z podsumowaniem. Każda gierka jest legalna pod licencją freeware.
http://legalnegry.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Szachy

Szachy
Mecz szachowy trwa dłużej teoretycznie 4949 ruchów. Podczas meczu Thorton i M. Walker 1992 Numer rekordu dziennika chmielu bez rodzin jakiejkolwiek części sto rusza. Dłuższy czas na Balit rejestrator był w meczu Bobotsor przeciwko Irkov 1966 w ruchu 46. Najdłuższa gra w szachy trwał 269 porusza się pomiędzy Nikolic i Arsovic w Belgradzie w 1989 i zakończył się remisem. Mniejsze niż zdobył tytuł profesora w historii gry szachy jest Jordi Monte Raynaud Jordy Mont-Reynaud w wieku 10 lat i siedem miesięcy i 1994 . Większa niż zdobył tytuł profesora w historii gry Chess Oscar Shapiro Oscar Shapiro 76 lat.
http://szachy.crazylife.pl/
Zgłoś nie działający link/spam




<wróć 0 1 dalej>



UrbiCMS 2008 - kontakt