Recenzje
Forum edukacja. Szkolne Forum edukacja , pomoce naukowe, matematyka, fizyka, chemia, polski.
Szpitale. Największy Szpitale , szpitale w różnych województwach i miastach.
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
https://gotowe-prace.pl. https://gotowe-prace.pl

Wyszukaj stronę        

Bramka sms

Darmowa bramka sms

Darmowa bramka sms
W naszym portalu znajdziesz extra dodatki gsm. Logo, dzwonki, gry java, wysyłanie sms - Tutaj możesz w szybki sposób wysłać sobie dzwonki i logo do Twojej komórki przez sms - nie przegap takiej okazji ! Odmień swój telefon komórkowy. Niezawodna bramka sms, dzwonki ems, dzwonki polifoniczne, flirt sms, bling sms, flash sms, sms głosowy, kolorowe loga, tapety, wygaszacze. Wszystko dla telefonów: Nokia, Siemens, Motorola, SonyEricsson, Alcatel, Sagem.
http://www.bramka.gsm.pl
Zgłoś nie działający link/spam

miłosne smsy

miłosne smsy
Strona gromadzi w swoich zasobach miłosne smsy dodawane przez uzytkowników, kazdy może dodać swój wiersz i pochwalić się nim z innymi użytkownikami naszego serwisu, a jeśli nie masz pomysłu na wadomość dla swojej ukochanej to skożystaj z naszej bazy
http://milosnesmsy.awardspace.info
Zgłoś nie działający link/spam

Dzwonki mp3 na komórkę

Dzwonki mp3 na komórkę
Polecamy na telefony: Alcatel, BenQ-Siemens, HTC (SPV), LG, Motorola, NEC, Nokia, Panasonic, Sagem, Samsung, Sanyo, Sendo, Sharp, Siemens, SonyEricsson oraz innych komórek. Zapraszamy do serwisu. U nas znajdziesz najnowsze dzwonki na komórkę.
http://www.dzwonkimp3.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Bramka sms

Bramka sms
Szukasz gotowych smsów na różne okazję ? Skorzystaj z naszej bazy tekstów, wierszyków z różnych kategorii takich jak na przykład np. na dobranoc, urodzinowe, miłosne, na dzień dobry, przeprosiny, imieninowe itd. Oferujemy także dzwonki, polifonia, logosy, kolorowe logosy, tapety, animacje itp. Zapraszamy do sewisu.
http://www.bramkagsm.pl
Zgłoś nie działający link/spam

SMS do Play

SMS do Play
Innowacyjna bramka SMS, która umożliwia wysyłanie darmowych SMS do Play, najmłodszej polskiej sieci telefonii komórkowej. Można z niej korzystać na wszystkich urządzeniach z dostępem do internetu. Bramka ta jest bez limitów dziennych, co oznacza, że można z niej nadać dowolną ilość wiadomości. Łatwość w obsłudze i gwarancja dostarczenia SMS do odbiorców sprawia, że bramka ta jest obecnie jedną z najczęściej wybieranych przez internautów bramek SMS Play.
http://smsbramkaplay.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt