Recenzje
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!
Haft komputerowy Łódź. Haft komputerowy Łódź , profesjonalne hafty, nadruki na odzieży. Zapraszamy.
http://www.reklamalodz.pl/. Promuj się w sieci. wybierz http://www.reklamalodz.pl/ !
palacradziejowice.pl. Pragniesz poznać trochę historii, podążać szlakiem wielkich malarzy, koniecznie musisz odwiedzić stronę: palacradziejowice.pl . Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Sutasz

Sutasz

Sutasz
Blog z biżuterią sutasz prowadzony przez pasjonatkę tej trudnej i pracochłonnej techniki rękodzielniczej. Na blogu prezentuje swoje prace, ale także różnego rodzaju biżuterię ze świata sutaszu, która jest źródłem inspiracji dla blogerki. Zapraszamy.
http://pasja-sutasz.blogspot.com
Zgłoś nie działający link/spam

Sutasz

Sutasz
Blog decoupage, którego autorka jest pasjonatką tej popularnej techniki. Na stronach swojego bloga prezentuje tworzone przez siebie prace w technice decoupage oraz te, którą Ją inspirują. Zapraszamy.
http://kolorowysutasz.blox.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sutasz

Sutasz
Blog poświęcony tworzeniu biżuterii metodą haftu sutasz. Autorka bloga od 2012 roku tworzy biżuterię metodą sutasz, którą prezentuje na swoim blogu. Ponadto znaleźć na nim można prace innych artystów w tej technice. Zapraszamy.
http://zakrecony-sutasz.blog.onet.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Sutasz

Sutasz
Blog poświęcony biżuterii w technice sutasz. Autorka bloga to początkująca projektantka biżuterii, ale na swoim blogu pokazuje najlepsze projektantki biżuterii sutasz z całego świata. Zapraszamy.
http://sutasz.e-blogi.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Pytamy.pl

Pytamy.pl
Pytamy.pl to serwis internetowy przypominający serwis społecznościowy. Użytkownicy serwisu zakładają swoje profile, a potem już tylko pytają i odpowiadają. Nie ma tematów tabu i można liczyć, że znajdzie się odpowiedź na każde pytanie. Zapraszamy.
http://pytamy.pl/nick,Djenka,profil.html
Zgłoś nie działający link/spam

Sutasz

Sutasz
Zapraszam na oryginalne bloga, który prezentuje od kuchni tworzenie biżuterii sutasz. Jest to bardzo pracochłonna i wymagająca technika biżuteryjna. Na blogu znaleźć można najciekawsze prace tworzone w tej technice i różnego rodzaju ciekawostki.
http://haft-sutasz.blogspot.com
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt