Recenzje
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .
urządzenia czyszczące. Profesjonalnie urządzenia czyszczące dla firm sprzątających i osób prywatnych.

Wyszukaj stronę        

Zespół muzyczny

Paulina Lenda

Paulina Lenda
Paulina Lenda to młoda, utalentowana wokalistka obdarzona wyjątkowym czarnym głosem. Urodziła się w 1993 roku w Wałbrzychu, pasję muzyczną rozwijała w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy. Wygrała dwa odcinki Szansy na Sukces, zajęła drugie miejsce na Gali Finałowej w Sali Kongresowej. Największą popularność przyniósł jej udział w programie Mam Talent, gdzie dotarła do finału. Paulina fascynuje się czarną kulturą, jej muzycznym guru jest Ray Charles, zaś ulubionymi gatunkami muzycznymi soul, blues, jazz, gospel, rnb, funk, reggae, etno, afro - beat, folk, acoustic i rap. Pracuje nad swoją pierwszą solową płytą. Na stronie znajdują się jej występy, utwory, artykuły, wywiady oraz forum dyskusyjne
http://www.PaulinaLenda.net
Zgłoś nie działający link/spam

Klezmer band - zespół na wesele – orkiestra niezapomnianej zabawy sylwestrowej

Klezmer band - zespół na wesele – orkiestra niezapomnianej zabawy sylwestrowej
Zielonogórski zespół muzyczny na wesele oraz imprezy karnawałowe. Tworzymy niezapomnianą atmosferę grając na żywo na Twoim ślubie. Muzyka weselna jest dobrana indywidualnie tak aby gwarantowała przednią zabawę.
http://www.klezmer.zgora.pl
Zgłoś nie działający link/spam

zespół muzyczny na wesele

zespół muzyczny na wesele
Zajmujemy się oprawą muzyczną wesel, przyjęć, bankietów, studniówek, osiemnastek, oraz innych imprez okolicznościowych na terenie całego kraju. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta, oraz pełen profesjonalizm w tym co robimy. Gwarantujemy Państwu bardzo bogaty polski i zagraniczny repertuar od hitów z lat 60', 70 ' i 80', poprzez światowe standardy muzyki rozrywkowej aż do najnowszych przebojów.
http://www.rif.slubnyportal.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fajny zespół na wesele Diamond Sound

Fajny zespół na wesele Diamond Sound
Rozglądasz się za dobrym zespołem na wesele? Nie dało się trafić lepiej. Kapela wykazuje zawsze najwyższy poziom po to, aby sprawić wam radość w ten magiczny dzień. Zespół na wesele składa się z wykształconych muzyków, którzy zagrają z pasją, oraz w dobrym stylu. Kapela weselna Diamond Sound zapewni Ci moc radości i sprawi, że ten wieczór zostanie niezapomniany do końca twojego życia.
http://diamondsound.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt