Recenzje
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.
Haft. Profesjonalne hafciarstwo, Haft , hafty na odzieży i nie tylko. Nadruki reklamowe itp.
http://textileprint.pl/. Drukarnia tkanin - http://textileprint.pl/ oferuje najlepszej jakości usługi. Zapraszamy

Wyszukaj stronę        

Zespół muzyczny

Paulina Lenda

Paulina Lenda
Paulina Lenda to młoda, utalentowana wokalistka obdarzona wyjątkowym czarnym głosem. Urodziła się w 1993 roku w Wałbrzychu, pasję muzyczną rozwijała w Młodzieżowym Domu Kultury w Świdnicy. Wygrała dwa odcinki Szansy na Sukces, zajęła drugie miejsce na Gali Finałowej w Sali Kongresowej. Największą popularność przyniósł jej udział w programie Mam Talent, gdzie dotarła do finału. Paulina fascynuje się czarną kulturą, jej muzycznym guru jest Ray Charles, zaś ulubionymi gatunkami muzycznymi soul, blues, jazz, gospel, rnb, funk, reggae, etno, afro - beat, folk, acoustic i rap. Pracuje nad swoją pierwszą solową płytą. Na stronie znajdują się jej występy, utwory, artykuły, wywiady oraz forum dyskusyjne
http://www.PaulinaLenda.net
Zgłoś nie działający link/spam

Klezmer band - zespół na wesele – orkiestra niezapomnianej zabawy sylwestrowej

Klezmer band - zespół na wesele – orkiestra niezapomnianej zabawy sylwestrowej
Zielonogórski zespół muzyczny na wesele oraz imprezy karnawałowe. Tworzymy niezapomnianą atmosferę grając na żywo na Twoim ślubie. Muzyka weselna jest dobrana indywidualnie tak aby gwarantowała przednią zabawę.
http://www.klezmer.zgora.pl
Zgłoś nie działający link/spam

zespół muzyczny na wesele

zespół muzyczny na wesele
Zajmujemy się oprawą muzyczną wesel, przyjęć, bankietów, studniówek, osiemnastek, oraz innych imprez okolicznościowych na terenie całego kraju. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta, oraz pełen profesjonalizm w tym co robimy. Gwarantujemy Państwu bardzo bogaty polski i zagraniczny repertuar od hitów z lat 60', 70 ' i 80', poprzez światowe standardy muzyki rozrywkowej aż do najnowszych przebojów.
http://www.rif.slubnyportal.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Fajny zespół na wesele Diamond Sound

Fajny zespół na wesele Diamond Sound
Rozglądasz się za dobrym zespołem na wesele? Nie dało się trafić lepiej. Kapela wykazuje zawsze najwyższy poziom po to, aby sprawić wam radość w ten magiczny dzień. Zespół na wesele składa się z wykształconych muzyków, którzy zagrają z pasją, oraz w dobrym stylu. Kapela weselna Diamond Sound zapewni Ci moc radości i sprawi, że ten wieczór zostanie niezapomniany do końca twojego życia.
http://diamondsound.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt