Recenzje
E-Almatur. Polecamy biuro podróży E-Almatur .
palacradziejowice.pl. Pragniesz poznać trochę historii, podążać szlakiem wielkich malarzy, koniecznie musisz odwiedzić stronę: palacradziejowice.pl . Zapraszamy
Lee. Legenda sztuk walk Lee .
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Wyszukaj stronę        

Zespół muzyczny

kapela góralska

kapela góralska
Muzyka góralska to przede wszystkim pasja i natchnienie płynące głęboko z naszych serc. Chęć muzykowania oraz przekazywania tego daru innym na zawsze pozostaje w pamięci naszych odbiorców. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą kapelą zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Zamiłowanie do góralskiej kultury oraz chęć kultywowania tradycji muzycznych łuku Karpat połączyło kilkoro muzykujących przyjaciół w jedną kapele góralską pod nazwą „JAWOROWE SKRZYPCE”.
http://muzykagoralska.com
Zgłoś nie działający link/spam

oprawa muzyczna ślubu

oprawa muzyczna ślubu
Fair Play Quartet - Profesjonalizm, zawodowstwo, urzekające brzmienie kwartetu smyczkowego oraz niezwykła różnorodność repertuaru wyróżniają FAIR PLAY QUARTET na tle innych zespołów. Skład zespołu FAIR PLAY QUARTET tworzą absolwenci Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Na codzień muzycy etatowi i współpracujący z czolowymi polskimi orkiestrami – Sinfonia Iuventus, Opera Narodowa, Sinfonia Varsovia
http://www.fairplayquartet.com
Zgłoś nie działający link/spam

Zespół na wesele Opolskie

Zespół na wesele Opolskie
Gorąco zapraszamy do zapoznania się z różnorodną ofertą zespołu muzycznego Supernova Band. Dziedziną w której się specjalizujemy jest prowadzenie wesel, a spektrum granych przez nas utworów muzycznych obejmuje najbardziej znane hity nurtów takich jak pop, rock&roll, disco a także innych.
http://www.supernovaband.pl
Zgłoś nie działający link/spam

oprawa muzyczna Bielsko

oprawa muzyczna Bielsko
Zespół "Desperado" to trio, dla którego priorytetem jest muzyka na wysokim poziomie oraz dobra zabawa ludzi. Gwarancją tych dwóch założeń jest doświadczenie zespołu zdobyte na setkach zagranych imprez połączone z chęcią dążenia do doskonałości, oraz wyższe wykształcenie muzyczne wszystkich członków zespołu. Zespół bardzo dużą wagę przywiązuje do sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego, dzięki któremu dźwięki są wyraźnie słyszalne i przyjemne dla ucha, a oświetlenie nadaje odpowiedni klimat.
http://www.zespoldesperado.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt