Recenzje
http://tomexprzewozy.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://tomexprzewozy.pl
http://www.zywalewski.pl/. Zapraszamy do naszego gabinetu okulistycznego, który znajdą Państwo pod adresem: http://www.zywalewski.pl/ .

Wyszukaj stronę        

Zespół muzyczny

Zespół Muzyczny Chopcy z Łazisk

Zespół Muzyczny Chopcy z Łazisk
Zespół muzyczny Chopcy z Łazisk prezentuje utwory własne śpiewane w gwarze śląskiej co stanowi program Biesiada Śląska jak i program typowo taneczny. Trzy osobowy skład zespołu tj Marek Moskała, Staszek Wróbel i Damian Pilorz i nasze instrumenty gitara, akordeon i keyboard dają wiele możliwości by zadowolić uczestnika biesiady lub zabawy. Humor w postaci skeczów czy typowo śląskich kawałów jeszcze bardziej pomaga rozluźnić atmosferę.
http://www.chopcyzlazisk.pl
Zgłoś nie działający link/spam

zespół na wesele Bolesławiec

zespół na wesele Bolesławiec
Nasz zespół muzyczny ma na swoim koncie setki zagranych i udanych imprez muzycznych. Muzyką zajmujemy się na co dzień Wykonujemy prawie każdy gatunek muzyczny co daje nam dużą elastyczność i możliwość oprawy większości imprez muzycznych (wesela, bankiety, studniówki, bale, przyjęcia) . Repertuar jest uzależniony od imprezy jaką gramy i od towarzystwa które w niej bierze udział. Każdy niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie. Głównie specjalizujemy się w obsłudze wesel, które znamy "od podszewki" .Wesele prowadzimy z humorem i pod tym kątem mamy przygotowaną szeroką paletę zabaw i konkursów towarzyszących które rozbawią do łez waszych gości weselnych.
http://zespolreflex.info
Zgłoś nie działający link/spam

zespół muzyczny Lublin

zespół muzyczny Lublin
Zespół muzyczny Montenegro. Gwarantujemy profesjonalną oprawę muzyczną wesel, studniówek, wszelkich imprez okolicznościowych nie tylko w województwie lubelskim. Posiadamy bogate doświadczenie, każdy z muzyków posiada odpowiednie przygotowanie muzyczne. Bogaty repertuar, dopasujemy do oczekiwań publiczności a także naszych klientów. Wykonujemy muzykę wyłącznie na żywo, na życzenie prowadzimy również biesiady przy stołach grane na instrumentach akustycznych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem nagłośnieniowym oraz różnorodnym sprzętem oświetleniowym. Zapraszamy do posłuchania nas na żywo w Puławach, ew zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz funpage
http://www.montenegro.pulawy.pl
Zgłoś nie działający link/spam

dj style

dj style
Zapraszamy do zapoznania się z coraz popularniejszą formą spędzenia przyjęcia weselnego. Jeśli wesela już wystarczająco Wam zbrzydły w tradycyjnym wydaniu, zapraszam do zaznajomienia się z naszą ofertą. DJ na wesele to może być Twój sposób na udaną imprezę. Zasięgnij opinii osób które skorzystali z naszych usług (znajdziesz je na facebooku) i pozwól sobie nie martwić się o Twoje przyjęcie weselne. Zapraszamy do zapoznania się z coraz popularniejszą formą spędzenia przyjęcia weselnego. Jeśli wesela już wystarczająco Wam zbrzydły w tradycyjnym wydaniu zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. DJ na wesele to może być Twój sposób na udaną imprezę.
http://djnawesele.biz
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt