Recenzje
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.
Korepetycje z języka polskiego w Katowicach. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach .

Wyszukaj stronę        

Zespół muzyczny

Zespół muzyczny Białystok

Zespół muzyczny Białystok
ACTIVE BOYS to połączenie wieloletniego doświadczenia (kilkuletnia współpraca z zespołami: Skalar, Plener, Brox) z nowoczesnym brzmieniem i niespożytą energią. Dzięki tej mieszance ACTIVE BOYS potrafi sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom swoich fanów oraz klientów. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz między innymi prowadzenie wesel, studniówek, imprez firmowych, imprez okolicznościowych, festynów itd. Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawia, że każdy z gości zostaje wciągnięty do zabawy. Chcesz się o tym przekonać zaproś nas do współpracy!!
http://activeboys.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Greckie Wesele

Greckie Wesele
Zespół muzyczny grecki, prowadzący niezapomniane eventy, karaoke, czy imprezy. Z nimi żadna osoba nie będzie się nudzić! Będzie muzyka gracka, świetne konkursy i zabawy. Wesele także może być ciekawe! Zabawę i szaleństwo zapewni grecki zespół, zabawny prowadzący zaprosi wszystkich do szaleństw, a nowożeńcy będą mieli własne, nieszablonowe greckie wesele.
http://losgrecos.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zespół muzyczny Lublin

Zespół muzyczny Lublin
Zespół muzyczny Galileo Band, składa się z doświadczonych i profesjonalnych muzyków. Zespół muzyczny lublin wykonuje muzykę na żywo na weselach, studniówkach, balach sylwestrowych i balach karnawałowych. bankietach oraz innych imprezach okolicznościowych. Z zespołem weselnym Galileo Band, każde wesele jest udane. Zapraszamy do współpracy.
http://galileo.media.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zespół na wesele Małopolska

Zespół na wesele Małopolska
EKG Band to zespół muzyczny, który ma na swoim koncie setki zagranych i udanych imprez muzycznych. Jesteśmy grupą wykształconych muzyków, którzy zajmują się, na co dzień muzyką. Wykonujemy praktycznie każdy gatunek muzyczny, co daje nam dużą elastyczność i możliwość oprawy większości imprez muzycznych (wesela, bankiety, studniówki, bale, przyjęcia). Posiadamy wysokiej klasy sprzęt muzyczny, dzięki czemu nasze występy są profesjonalne. Zapraszamy na naszą stronę.
http://ekgband.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt