Recenzje
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.
Korepetycje z języka polskiego w Katowicach. Najlepsze Korepetycje z języka polskiego w Katowicach .
Apteka. Medycyna, lekarze. Apteka , szpitale, gabinety medyczne.

Wyszukaj stronę        

Zespół muzyczny

koncerty zlot

koncerty zlot
Zespół muzyczny Bluestonosz zajmuję się profesjonalnym graniem koncertów na zlotach, dniach miast, oraz wszelkich imprezach masowych. Jesteśmy składem grającym na żywo w klimatach blues - rock. Gwarantujemy dobrą zabawę na każdym naszym koncercie. Jesteśmy profesjonalistami, a wynajęcie naszego zespołu gwarantuje udaną imprezę, koncert, zlot.
http://www.bluestonosz.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zespół weselny Zielona Góra

Zespół weselny Zielona Góra
4 znajomych - zespół na wesela, zabawy i imprezy okolicznościowe. 4 znajomych To czworo młodych ludzi lubiących swoją pracę i wykonujących ją jak najlepiej. Każdy z nich to dobry muzyk o bardzo dobrze brzmiącym wokalu, co można usłyszeć na naszym demo. Zapewniamy Państwa, że jakość naszych nagrań jest dokładnie taka sama podczas każdej imprezy. 4znajomych zapewnia dużo dobrej muzyki i dużo zabawy
http://www.4znajomych.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zespół muzyczny na wesele Żywiec

Zespół muzyczny na wesele Żywiec
Zespół muzyczny Wes Fest oferuje Państwu oprawę muzyczną imprez okolicznościowych, wesel, studniówek itp. Zespól posiada duże doświadczenie w prowadzeniu takich imprez co na pewno jest jego dużą zaletą. Repertuar zespołu jest szeroki, obejmuje on zarówno starsze utwory jak i obecne hity ostatnich lat. Zespół posiada własne nagłośnienie, które spokojnie nagłośni nawet duże sale. Gramy w 100% na żywo, nie używamy gotowych podkładów karaoke czy też .mp3, płacisz za granie a nie puszczanie z płyty czy klawisza. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą stroną, na której znajdą Państwo kilka słów o zespole jak i inne wartościowe informacje.
http://wesfest.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Zespol muzyczny AMETYST

Zespol muzyczny AMETYST
Grupa muzyczna AMETYST z Chełma (woj. lubelskie) zajmuje sie oprawa muzyczna takich imprez jak wesela, dancingi, bankiety oraz organizuje imprezy Karaoke. Gramy na terenie calej Polski. Z nami kazda impreza jest niezapomniana. Posiadamy bardzo szeroki reperuar wiec dopasowujemy sie do gustow wszystkich gosci. Kazda impreza jest prowadzona wg. scenariusza ustalonego wczesniej. Wiejscej informacji na stronie. Granie na imprezach to nasza pasja!
http://www.zespolametyst.republika.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt