Recenzje
http://chatterboty.pl. Strona poświęcona chatterbotom, wejdź i zobacz:http://chatterboty.pl , historia, zastosowanie, sposoby tworzenia, rozmowa z chatterbotem.
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Spis aptek. Medycyna, lekarze. Lista szpitali, lista aptek, lista gabinetów lekarskich w Polsce. Na stronie znajdziesz: Spis aptek medyczne.
Referat za Grosze. Referat za Grosze to strzał w dziesiątkę!

Wyszukaj stronę        

Zespół muzyczny

Grupa D-Tonacja. Zespół muzyczny. Wyłącznie na żywo.

Grupa D-Tonacja. Zespół muzyczny. Wyłącznie na żywo.
Niebanalny zespół muzyczny stworzony z doskonałych muzyków sesyjnych, co gwarantuje najwyższą jakość muzyki. Bezkompromisowa gra wyłącznie na żywo, własne zaplecze techniczne i znakomity repertuar w nowatorskich aranżacjach uczynią każdą imprezę niezapomnianą.
http://www.d-tonacja.com.pl
Zgłoś nie działający link/spam

zespół Mono

zespół Mono
Oficjalna strona zespołu Mono . Informacje o trasach koncertowych , płytach i najbliższych planach . Do obejrzenia i pobrania teledyski , relacje z koncertów . Na stronie także dokładne informacje o członkach zespołu i aktualnych wydarzeniach związanych z zespołem.
http://www.monomusic.pl
Zgłoś nie działający link/spam

White Tiger

White Tiger
White Tiger, to przede wszystkim własna twórczość. Główne nurty, w których porusza się zespół, to rock i pop. Repertuar wzbogacamy elementami blues'a, funky, metalu czy reggae.
http://www.white-tiger.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Organizacja imprez karaoke

Organizacja imprez karaoke
DJ Karaokers to profesjonalna firma zajmująca się organizacją imprez karaoke. Zapewniamy przygotowanie całej zabawy wraz z niezbędnym sprzętem (system nagłośnieniowy, utwory karaoke, itp.). Zapraszamy do zapoznania się z opisami oraz zdjęciami imprez które obsługiwaliśmy.
http://www.dj-karaokers.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Evanescence

Evanescence
Nie oficjalna strona warszawskiego fanklubu Evanescence. Poświęcona amerykańskiemu zespołowi rockowemu evanescence. Członkowie grupy: Amy Lee, Ben Moody, Rocky Gry, John LeCompt i Paul McCoy. Formacja powstała w 1995 roku w miasteczku Little Rock w USA.
http://evanescence.waw.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt