Recenzje
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
praca dyplomowa po angielsku. Szukasz pomocy? praca dyplomowa po angielsku czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Gabinet Okulistyczny. Gabinet Okulistyczny Optimex to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do naszego gabinetu!
ściągaczka do szyb. Funkcjonalna ściągaczka do szyb błyskawicznie usunie wszystkie smugi.

Wyszukaj stronę        

Koncerty

gitara improwizacja Sylwester Laskowski gitarzysta kompozytor aranżer

gitara improwizacja Sylwester Laskowski gitarzysta kompozytor aranżer
Sylwester Laskowski - kompozytor, aranżer, gitarzysta. Założyciel i lider formacji artystycznej J.C. Hopa Project i grupy Double Wings. Autor trzytomowego podręcznika do nauki improwizacji. Absolwent Warszawskiej Akademii Muzycznej. Tenor chóru Warszawskiej Opery Kameralnej.
http://www.sylwesterlaskowski.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Agencje Koncertowe

Agencje Koncertowe
Agencja artystyczna Impresariat zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych, imprez firmowych, imprez kabaretowych oraz koncertów . Gwarantujemy doskonałą zabawę z takimi kabaretami jak: kabaret pod Wyrwigroszem, kabaret Otto, kabaret Łowcy.B, kabaret Moralnego Niepokoju, Gerzegorz Halama, Jerzy Kryszak. Zapraszamy do współpracy. Zamów impreze zadzwoń, napisz do nas.
http://kabaretyimpresariat.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Silver Sound nagłośnienie

Silver Sound nagłośnienie
Firma realizuje również bale, kongresy, konferencje, szkolenia, otwarcia budynków, pokazy mody, imprezy promocyjne, imprezy sportowe, spektakle, premiery filmowe oraz wszelkiej maści inne wydarzenia. W roku 2009 staliśmy się posiadaczami dużego systemu nagłośnieniowego firmy Electro-Voice XLC, który spełnia wymogi największych gwiazd polskiej estrady. W związku z dużym potencjałem jaki posiada nasza firma realizujemy zlecenia na terenie całego kraju. Zapewniamy, że warto z nami współpracować. Ceny i jakość naszych usług usatysfakcjonują każdego.
http://www.silversound.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Survival - przetrwanie

Survival - przetrwanie
Wiele firm oferuje również swym klientom imprezy integracyjne w formie survivali. Okazuje się, że to bardzo dobra metoda budowania dobrych relacji w grupie. Zachęcamy więc wszystkich do tego, by spróbowali swoich sił w survivalu
http://www.survival-przetrwanie.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Forum Najlepsza muzyka

Forum Najlepsza muzyka
Najlepsze w sieci forum o muzyce. Same najlepsze wpisy. Jeżeli interesujesz się dobrą muzyką, to forum jest właśnie dla Ciebie. Codziennie nowe newsy. Dyskusje na temat wykonawców i utworów. Informacje o koncertach i innych wydarzeniach muzycznych. Serdecznie zapraszamy.
http://www.najlepszamuzyka.postowanie.pl/
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt