Recenzje
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.

Wyszukaj stronę        

Zespoły weselne

Zespół weselny Ciechanów

Zespół weselny Ciechanów
Szukacie dobrego zespołu muzycznego na wesele? Dobra muzyka na weselu to ważna część uroczystości. Nasz zespół potrafi sprawić, że goście weselni będą się dobrze czuli i bawić na waszym weselu! Nasz zespół gra na weselach od lat - posiadamy doświadczenie i wyczucie, co grać. Gramy na dużych weselach jak i na małych - graliśmy już w Wyszkowie, Przasnyszu, Ostrołęce, czy Szczytnie. Mamy pokaźne doświadczenie i wiemy, że ustala co mamy grać, dlatego przed każdą imprezą konsultujemy się co do repertuaru granego na weselu. Zapraszamy na stronę www i do kontaktu!
http://www.holidaymusic.pl/
Zgłoś nie działający link/spam

Zespół weselny Szczecin

Zespół weselny Szczecin
Zespół weselny Szczecin polecamy nasze usługi. Zagramy na Waszym weselu lub innej uroczystości. Nasz zespół w składzie: wokalistka oraz trzech instrumentalistów dobrze czuje się, w każdym rodzaju repertuaru. Uzyskaliśmy wymagane wykształcenie muzyczne oraz zdobyliśmy duże doświadczenie, przez blisko 10 lat działalności. Gramy na wysokiej klasy instrumentach: gitarze, instrumentach klawiszowych, perkusji oraz akordeonie. Z naszym zespołem, każde wesele będzie udane, a zabawa będzie przednia. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenie szczegółów.
http://www.key-band.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Grupa muzyczna Capella - Hajnówka

Grupa muzyczna Capella - Hajnówka
Zespół eventowy Capella to kwartet wykonujący utwory do tańca w czasie imprez muzycznych, często są to eventy firmowe. Grupa Capella gra głównie covery znanych utworów z repertuaru zagranicznych i polskich twórców. Muzyka zagrana do tańca jest różnorodna, aby trafić w gust wszystkich gości zabawy. Dbamy o to aby na imprezie doskonale się bawili i młodsi i starsi goście. Na liście piosenek Capelli znajdzie się więc miejsce dla muzyki w tym diso polo, dance, disco, popularnej, rock and rolla, rocka, biesiadnej, czy tańców tradycyjnych jak polka czy walczyk.
http://capella.muzia.pl
Zgłoś nie działający link/spam
<wróć 0 1 2 3 4 5 6 dalej>UrbiCMS 2008 - kontakt