Recenzje
https://transport-busami.pl. https://transport-busami.pl
https://turbus.pl. https://turbus.pl
https://gotowe-prace.pl. https://gotowe-prace.pl
https://jak-pisac-prace.pl. https://jak-pisac-prace.pl

Wyszukaj stronę        

Muzyka

AC/DC

AC/DC
AC/DC - chwytasz aktualną definicję? Bynajmniej wtedy nie jest przeciętne przekonanie scalone z elektrykę:) Wówczas ogół Hard Rockowy ewentualnie jako kto żądzy - Rock'n'Rollowy. Trwań potrafi kojarzysz ich z takich folderów niczym Highway owo Hell azaliż Back in Black. Jednakowoż doświadczmy do clou: polski portal specjalizuje się odpowiednio w ostatnim układzi
http://acdcpolska.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Teledyski Disco Polo

Teledyski Disco Polo
MyDisco jest nowoczesnym portalem muzyki Disco Polo. Prezentuje nowe teledyski zespołów Disco Polo, promuje muzykę mp3. Jest to największa baza teledysków disco polo. Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowo powstałego portalu muzyki Disco Polo. Serwis gromadzi teledyski, a także łączy całą społeczność muzyki Disco Polo, która wybrzmiewa z serc wszystkich polaków! :) Celem portalu jest jedno - PROMOCJA MUZYKI DSICO POLO! Już teraz zapraszamy wszystkich słuchaczy tego gatunku muzycznego do zakładania swoich kont i dodawania ulubionych teledysków!
http://www.mydisco.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Przeboje lat 80

Przeboje lat 80
Większość z nas z chęcią wraca do hitów z lat młodości dzięki którym wracają piękne wspomnienia sprzed lat. Sto Hitów to nic innego jak lista przebojów na której znajdziesz hity lat 70 ponadczasowe hity lat 80 jak i hity lat 90 kończąc w latach 2000+. Lata 90 jak również wspaniałe lata 80 to niesamowity okres w muzyce, świadczy o tym fakt że przeboje lat 80 jak i z reguły bardziej taneczne przeboje lat 90 do dziś brzmią świetnie i często można usłyszeć je na listach przebojów popularnych stacji radiowych których słucham na co dzień w pracy czy samochodzie.
http://www.stohitow.pl
Zgłoś nie działający link/spam

DJ Kielce

DJ Kielce
Po podjęciu jednej z najważniejszych arbitrażu w Waszym życiu czyli zawarciu związku małżeńskiego staniecie przed poważnym wyborem: dj na wesele czy orkiestra- co wybrać? Jako dj Marjo Kielce ze swojej strony zagwarantuję: muzykę w oryginalnych wykonaniach i bardzo obszernym wachlarzu utworów. Na pewno niektórych utworów kapela nie jest w stanie muzykować (zaśpiewać); fachowe prowadzenie wesela jako wodzirej z dużą dawką samopoczucia; jedno z ładniejszych w Kielcach oświetlenie podłogi w standardzie; pełną kulturę osobistą, odpowiednie utrzymanie (nie piję alkoholu)
http://djmarjo.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt