Recenzje
https://dania-polska.pl. https://dania-polska.pl
https://transport-busami.pl. https://transport-busami.pl
https://turbus.pl. https://turbus.pl
https://gotowe-prace.pl. https://gotowe-prace.pl

Wyszukaj stronę        

Muzyka

ElitarnyRap.pl

ElitarnyRap.pl
ElitarnyRap.pl jest stroną na której możesz zobaczyć które utwory z świata hiphopowego są najczęściej słuchane a co za tym idzie elitarne. Top listy podzielone są na polskich artystów oraz zagranicznych. Do strony dołączone jest także forum na którym możesz rozmawiać o rapie a także na inne tematy, możesz także zaprezentować własną twórczość lub zaproponować jakiś kawałek do listy na stronie.
http://elitarnyrap.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Kryminały i Horrory - film muzyka gry

Kryminały i Horrory - film muzyka gry
Soundtracki z filmów kryminalnych i horror. Recenzje płyt z muzyką (także filmów i literatury). Pokazujemy perełki polskiej i światowej muzyki filmowej. Najlepsze dzieła polskich kompozytorów zdobiące najlepsze horrory światowego kina. Wojciech Kilar, Krzysztof Komeda i wielu innych - zobacz, co i dla jakich filmów nagrywali. Przekonaj się czy warto obejrzeć dzieła do których muzykę filmową tworzyli najwięksi kompozytorzy.
http://www.kryminaly-i-horrory.blogprasa.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Disco polo

Disco polo
Portal disco polo strony internetowej Disco Bandżo to zasób zgromadzonych informacji o zespołach wystepujących na scenie muzyki tanecznej w czasach współczesnych. Dzięki temu portalowi i programowi, dowiesz się wiele ciekawych informacji, które dzieją się wokół obecnie grających grupach oraz ich poczynaniach. Będziesz mógł w każdej chwili zobaczyć najnowszy zrealizowany teledysk nie tylko na stronie, ale i w programie telewizyjnym, posłuchać świeżo wydanej mp3, którą pobierzesz bezpośrednio z naszej witryny, dopiero po bezpłatnym zarejestrowaniu się jako użytkownik i fan tego programu. Chcesz sprawdzić naszą rzetelność? Wejdź na stronę i sam ją oceń!
http://www.discobandzo.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Muzyczne nowości, muzyka

Muzyczne nowości, muzyka
Szukasz informacje muzyczne, które Cię zaciekawią? http://muzycznenowosci.blogspot.com/ umożliwi Ci to z pewnością i móc będziesz dowiedzieć się dużo o związanych rzeczach z muzyką.
http://muzycznenowosci.blogspot.com/
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt