Recenzje
Busy do Danii. Busy do Danii (520)
Przewozy do danii. Przewozy do danii (772)
druk flag. druk flag (885)
przewozy do danii. przewozy do danii (690)

Wyszukaj stronę        

Teledyski

www.sentymentalia.pl

www.sentymentalia.pl
Sentymentalia to portal dla wszystkich, którzy uwielbiają wspominać. Z nami przypomnisz sobie swoich ulubionych bohaterów. Będziesz mógł zobaczyć jak wyglądają dzisiaj, przekonasz się czy nadal wzruszają, czy wzruszeniem jest tylko wspomnienie o nich. Sentymentalia przypomni Ci również najważniejsze wydarzenia minionych lat. Dzięki zakładce " kalendarium " dowiesz się jeszcze więcej. Pamiętaj, że naszą specjalnością są powroty do przeszłości, których kres jest w 1999 roku. Zapraszamy !!!
http://www.sentymentalia.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Blog koncertowy

Blog koncertowy
Krótki blog który ma newsy związane z aktualnymi koncertami i nowościami. Przeglądaj już w tej chwili świetny blog posiadający wiele bardzo ciekawych, aktualnych i związanych z muzyką info odnośnie koncertów, nagrywanych płyt i wielu innych.
http://koncertomaniak.blox.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Jak ściągać z YouTube

Jak ściągać z YouTube
Jednym z najpopularniejszych serwisów muzycznych jest YouTube, z którego korzysta miliony użytkowników na dzień. Serwis ów sformował absolutnie nowy świat dla twórców muzyki, jak i ludzi, którzy uwielbiają słuchać muzykę, czy oglądać klipy. Jedyną wadą owego serwisu jest to, że nie zdołamy pobierać klipów bezpośrednio ze strony. Jednak nie oznacza to, że ściąganie z YouTube jest niedopuszczalne. Wystarczy wykorzystać z należytego oprogramowania, lub strony, jaka udostępnia taką dystynkcję. Nawet osoba początkująca poradzi sobie z pobraniem własnych ulubionych klipów. Więcej informacji wyszperasz na naszej stronie. Zapraszamy!
http://pobieraniezyoutube.webs.com
Zgłoś nie działający link/spam

Wiadomości RMF

Wiadomości RMF
Rmf24 to portal informacyjny, na którym znajdziesz najnowsze informacje z Polski i świata. Oferujemy fakty z praktycznie każdej dziedziny: ekonomia, nauka, sport, kultura i rozrywka, medycyna, ciekawostki, multimedia i wiele innych. Podczas meczów oferujemy transmisje na żywo, a każda pilna informacja natychmiast trafia na naszą gorącą linię.
http://www.rmf24.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt