Recenzje
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (326)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (630)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (775)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (281)

Wyszukaj stronę        

Teledyski

Doda szansa

Doda szansa
Doda to niekonwencjonalna gwiazda dużego formatu. Swoim zachowaniem budzi wiele kontrowersji ale i zdobywa wielu fanów. Każdego dnia liczba jej fanów rośnie gwałtownie dlatego powstała strona doda24.pl po to aby każdy jej fan mógł dowiedzieć się co dzieje się u jej ulubienicy. Doda wielokrotnie pozowała do męskich magazynów takich jak Playboy czy CKM.
http://www.doda24.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Teledyski disco polo

Teledyski disco polo
Pierwsza telewizja poświęcona w całości muzyce disco polo. Nasza telewizja muzyczna to darmowy kanał na antenie, którego możesz obejrzeć najpopularniejsze teledyski tego nurtu muzycznego. W telewizji internetowej DiscoPortal TV obejrzysz także autorskie programy takie jak lista przebojów. Zapraszamy do oglądania.
http://www.tv.discoportal.info
Zgłoś nie działający link/spam

Music Video HITS!

Music Video HITS!
Niesamowita nowa strona dla kazego kto chce pooglądać hity muzyczne i teledyski bez przekopywania się przez masę filmików w sieci. Moderatory strony selekcjonują ciekawe hity muzyczne i teledyski tak abyś mogl spokojnie poswiecic sie sluchaniu ulubionych kawałków. Kazdy moze takze dodac swoj wlasny teledysk, oraz propozycję. WYstarczy sięzarejestrowac bezpłatnie. Serwis jest calkowice darmowy. Na stronie znajdująsie katalogi gdzie znajdziecie mzuyke lat 80 lat 90, dance, techno, metal, tranc,e rap i inne. Serwis bedzie rozwijany wraz z zainteresowaniem. Juz teraz dołącz do serwisu i tworz go razmem z twócami! Darmowa muzyka w sieci, mp3, video!
http://soundshow.tv
Zgłoś nie działający link/spam

Mariah Carey Forever - Polska Strona MC

Mariah Carey Forever - Polska Strona MC
Strona "Mariah Carey - Forever" jest poświęcona pięknej i utalentowanej wokalistce Mariah Carey, która swoim cudownym głosem podbiła serca ludzi na całym Świecie. Na stronie znajdziesz wiele ciekawych i interesujących rzeczy, między innymi Videoclipy, występy, koncerty, TV. Strona cały czas rozwija się, i już wkrótce na stronie również galeria zdjęć, newsy, biografia artystki, artykuły, forum. Serwis działa już ponad 10 lat, na pewno jeśli jesteś Fanem Mariah Carey znasz tą stronę, albo chociaż autora, którym jest piterpz. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony...
http://www.mariahcarey.com.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt