Recenzje
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (854)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (553)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (108)
https://niemiec-bus.pl. https://niemiec-bus.pl (421)

Wyszukaj stronę        

Teledyski

Okej - zawsze idź tak

Okej - zawsze idź tak
Nowy teledysk prężnie rozwijającego się zespołu disco polo - Okej. Zapraszamy do wysłuchania utworu o naprawdę dobrym brzmieniu. Jeśli spodoba się Państwu nasz ten kawałek to odsyłamy do kolejnego teledysku - http://pl.youtube.com/watch?v=uu77CO5XMGY&feature=related
http://pl.youtube.com/watch?v=uu77CO5XMGY
Zgłoś nie działający link/spam

gwiazdy

gwiazdy
Ten blog powstał z myślą o promocji wspaniałych artystów, gwiazd muzycznych, które pokochały miliony osób na całym świecie. Ich twórczość i kompozycje znane są szerokiemu gronu ludzi na całej kuli ziemskiej. Poznaj nasze wyjątkowe gwiazdy.
http://radiower.info
Zgłoś nie działający link/spam

Najnowsze teledyski

Najnowsze teledyski
Największy wybór teledysków i programów muzycznych na stronie s2o. Zapoznaj się z You tube teledyski i wiele innych propozycji. Jeśli szukasz nowości w świecie muzyki musisz tu zajrzeć. Najnowsze teledyski i newsy muzyczne. Dołącz do społeczności s2o już dziś.
http://www.s2o.tv
Zgłoś nie działający link/spam

Karaoke mp3, ścieżki dźwiękowe, podkłady dla wokalistów

Karaoke mp3, ścieżki dźwiękowe, podkłady dla wokalistów
Karaoke mp3 czyli ścieżka dźwiękowa bez linii wokalnej (melodii) umożliwia śpiewanie piosenek bez udziału muzyków. Taki popdkład w formacie mp3 można odtworzyć na komputerze, DVD, telefonie i odtwarzaczach mp3. Doskonałe zarówno dla wokalistów, solistów, do ćwiczeń w domu do klubów karaoke i imprez kameralnych. Produkowane przez PHU ARTIM podkłady muzyczne są bez tekstu. To nie stanowi większego problemu. Na naszej stronie opisujemy jak znaleźć go w sieci. Istnieją programy, które zespalają ścieżkę dźwiękową z tekstem i na odpowiednim programie można odtwarzać plik jako karaoke.
http://www.playback-artim.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Projektowanie stron www

Projektowanie stron www
Abacus Internet Solutions - projektowanie stron www z możliwośćią samodzielnej edycji - easyCMS. Abacus Internet Solutions - projektowanie stron www z możliwośćią samodzielnej edycji - easyCMS.Abacus Internet Solutions - projektowanie stron www z możliwośćią samodzielnej edycji - easyCMS.
http://www.abacus.pl
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt