Recenzje
Praca licencjacka dziennikarstwo. Praca licencjacka dziennikarstwo
Pisanie prac z logistyki. Pisanie prac z logistyki
Pisanie prac filozofia. Pisanie prac filozofia
https://gotowe-prace.pl. https://gotowe-prace.pl

Wyszukaj stronę        

Pisarstwo

wiersze

wiersze
Poezja, wiersze, opowiadania... Strona dla osób piszących wiersze i nie tylko... Na stronie znajdują sie wiersze, opowiadania, przemyślenia... Autorami są nieznane osoby dzisiaj, ale być może znane jutro...
http://www.literat.mix.webpark.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Witold Gombrowicz

Witold Gombrowicz
WITOLD GOMBROWICZ, pisarz polski (jak nostalgicznie siebie nazywał) przyszedł na świąt 4 sierpnia 1904 roku w Małoszycach koło Ostrowca Świętokrzyskiego (województwo świętokrzyskie) w zamożnej ziemiańskiej rodzinie. Witold Marian Gombrowicz, najmłodszy wśród czwórki dzieci Jana i Marceli Antoniny (z Kotkowskich) Gombrowiczów.
http://www.piknikgombrowiczowski.pl
Zgłoś nie działający link/spam

kultura

kultura
Witamy na naszej stronie. Jest to strona poświęcona znanym pisarzom polskim (m.in. Witold Gombrowicz, Adam Mickiewicz, Cyprian Kamil Norwid, Krzysztof Kamil Baczyński, Jan Brzechwa, Jan Kochanowski, Ignacy Krasicki i wielu wielu innych), a także kulturze polskiej. Dowiemy się tutaj o najbliższych wydarzeniach kulturalnych w Polsce, które się odbędą w najbliższym czasie (m. in. piknik gombrowiczowski w Ostrowcu Świętokrzyskim ).
http://www.kultura.mypage.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Polska literatura

Polska literatura
Serwis zawierający recenzje polskich książek. Przeczytaj nasze recenzje, a będziesz wiedział, którą książkę warto kupić, a której szczególnie unikać. Najważniejsze polskie pozycje literackie. U nas sam możesz oceniać i komentować wszystkie pozycje zamieszczone w serwisie.
http://www.literatura.ruto.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Powieści literackie

Powieści literackie
Wraz z nastaniem ery filmu, a potem telewizji, książka stalą się bardziej dziełem sztuki niż jednym z wielu środków masowego przekazu. Z drugiej strony, wielorakość nurtów i trendów, które pojawiły się w powieści w ostatnim stuleciu, sprawia, iż zdefiniowanie jej charakteru stało się praktycznie niemożliwe.
http://www.powiesci.dodawaj.eu
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt