Recenzje
pompa ciepła Łódź. Najlepszy sposób na ogrzanie domu w zimie? Oczywiście pompa ciepła Łódź . Zapraszamy do kontaktu!
Wyjazdy sportowe E-Almatur. Wyjazdy sportowe E-Almatur dla dzieci i młodzieży.
animacje dla dzieci kraków. Profesjonalna animacje dla dzieci kraków . Zapraszamy
Lee. Legenda sztuk walk Lee .

Wyszukaj stronę        

Film

virtual reality

virtual reality
EpicVR - Przyszłość dzieje się teraz. EpicVR to ludzie, którzy mają w sobie pragnienie zmieniania świata. Tworzymy filmy i aplikacje virtual reality. Po założeniu headsetu vr - przenosimy cię w nowy interaktywny świat, w którym wszystko jest możliwe. Podróżujesz w czasie, odwiedzasz najdalsze zakątki świata, uczestniczysz w wydarzeniach i koncertach, przeżywasz akcję filmu - nie odrywając się od krzesła. Wydarzenia rozgrywające się w ciągu kilku ostatnich miesięcy jasno wskazują, że technologia wirtualnej rzeczywistości staje się coraz popularniejsza.
http://www.epicvr.pl
Zgłoś nie działający link/spam

silent hill

silent hill
Silent Hill – powstały w 2006 roku horror w reżyserii Christophe’a Gansa, oparty na scenariuszu Rogera Avary’ego. Film jest ekranizacją serii gier pod tym samym tytułem, w szczególności części pierwszej wydanej przez Konami na konsolę PlayStation w 1999 roku. Filmowy Silent Hill oparty jest głównie na elementach z trzech pierwszych części gier, dodatkowo zawiera utwór „Wounded Warsong” z części czwartej. Główną bohaterką filmu jest Rose Da Silva, matka chorej Sharon. Podczas koszmarów dziewczynka powtarza regularnie nazwę tajemniczego miasta Silent Hill.
http://silent-hill.pl
Zgłoś nie działający link/spam

Filmy 360

Filmy 360
Filmy sferyczne lub inaczej filmy 360 dają dziś wielu ludziom nie powtarzalne wrażenia i możliwości w wielu branżach współczesnego rynku między innymi w reklamie firm, przedsiębiorstw lub prywatnych inicjatyw. Nasza firma pragnie zaoferować realizację takich właśnie projektów sferycznych jak spoty reklamowe, zdjęcia lotnicze, filmy korporacyjne i promocyjne, relacje z eventów i koncertów oraz realizację państwa własnych projektów. Zastosowanie najnowszej technologii VR 360 i nowoczesnych kamer sferycznych dadzą państwu i waszym odbiorcom najwyższą jakość i niezapomniane wrażenia.
http://futurepictures.eu/
Zgłoś nie działający link/spam

filmy online

filmy online
Filmy online - looknij! Danny (Travis Van Winkle) i Phil (Ryan Hansen) O'Donnell są kuzynami, którzy są zmuszeni, do prowadzenia rodzinnego pubu, żeby uratować ich zwariowanego Wujka Pete (Christopher Lloyd) od więzienia i kłopotów finansowych. Chłopcy planują szereg zmian, od przekształcania pubu w klub ze striptizem po szkolną melinę. Amamiya Shuhei marzy o tym by zostać pianistą, o czym mówi otwarcie przedstawiając się kolegom z nowej klasy, do której dołącza, gdy przeprowadza się wraz z matką do innego miasta. Jego oświadczenie wzbudza powszechną wesołość wśród klasowych chuliganów, którzy rzucają nowemu koledze wyzwanie. Otóż w lesie nieopodal szkoły stoi zepsuty fortepian, a zadaniem Shuheia jest wydobycie z niego dźwięku
http://looknij.in
Zgłoś nie działający link/spamUrbiCMS 2008 - kontakt